تریلر سریال Gen V اسپین‌ آف The Boys

سریال Gen V

Gen V همچنین با نام The Boys: Gen V شناخته می‌شود. یک مجموعه تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط Michele Fazekas و Tara Butters ساخته شده است و به عنوان اسپین‌آف The Boys اثر اریک کریپکی در نظر گرفته شده است. بر اساس داستان کمیک پسران آرک “ما باید برویم” نوشته گارث انیس و داریک رابرتسون.

در 27 سپتامبر 2021 آمازون دستور ساخت این اسپین آف را صادر کرد و میشل فازکاس و تارا باترز به عنوان گردانندگان و تهیه کنندگان اجرایی سریال تعیین شدند. در 2 اکتبر 2020 کریپکی بیان کرد که سریال الهام گرفته از Hunger Games بر روی تیم G-Men ذکر شده در فصل اول The Boys تمرکز خواهد کرد که در ابتدا به عنوان تقلیدی از مردان ایکس مارول کامیکس برای جلد چهارم Ennis ساخته شد.

 

داستان سریال

سریال زندگی ابرقهرمانانی را به تصویر می‌کشد که محدودیت‌های جسمانی و روانی خود را در معرض آزمون می‌گذارند. تقریبا ترکیبی از «هانگر گیمز» و یک سریال دانشجویی توصیف شده که لحن طنز «The Boys» را حفظ خواهد کرد.

 

بازیگران سریال

«جاز سینکلر»، «لیزی برادوی»، «شین پل مک‌گی»، «ایمی کاررو»، «رینا هاردستی» و «مدی فیلیپس» نقش شخصیت‌های ابرقهرمان نوجوان را بازی خواهند کرد. دیگر بازیگران سریال «چنس پردومو»، «شلی کان»، «لاندن ثور»، «درک لا»، «ایسا جرمن»، «پاتریک شوارزنگر»، «شان پاتریک توماس» و «مارکو پیگوسی» خواهند بود.

سریال Gen V در سال 2023 در Amazon Prime Video پخش شود.

تریلر سریال Gen V:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دو =