تریلر فیلم Enola Holmes 2

Enola

فیلم «انولا هلمز ۲» (Enola Holmes 2) با «هنری کویل» و بازی «میلی بابی براون» در نقش شرلوک و خواهرش دومین تریلر رسمی خود را منتشر کرد. برای مشاهده تریلر اول این فیلم می توانید به این قسمت مراجعه نمایید.

 

داستان قسمت اول

رازهای انولا هلمز یک ادبیات داستانی نوجوانان از داستان کارآگاهی نویسنده آمریکایی نانسی اسپرینگر است که با بازی انولا هلمز به عنوان خواهر ۱۶ ساله شرلوک هلمز مشهور که بیست سال بزرگتر از او است، بازی می‌کند.

هنگامی که مادر آنها ناپدید می‌شود، برادران انولا، شرلوک و مایکرافت هلمز تصمیم می‌گیرند که او را برخلاف میلش به یک مدرسه شبانه‌ روزی بفرستند. درعوض، انولا با کمک مادرش که بودجه‌های پنهان و یک رمزنگاری دقیق برای برقراری ارتباط دخترش فراهم کرده بود، به لندن فرار می‌کند و در آنجا یک موسسه خصوصی مخفی و متخصص در تحقیقات دربارهٔ افراد گمشده را تأسیس می‌کند. علاوه بر این، انولا باید از برادران خود که مصمم هستند او را اسیر و مجبور به مطابقت با انتظارات خود کنند، جلوتر باشد.

در سال ۲۰۲۰، این مجموعه ادبی با بازی میلی بابی براون در نقش اصلی و هنری کویل نقش شرلوک هلمز به فیلمی با این نام تبدیل شد.

 

بازیگران

میلی بابی براون در نقش انولا هولمز
لوئیس پارتریج در نقش توکسبری
عدیل اختر در نقش لسترید
سوزی ووکوما در نقش ادیت
شارون دانکن-بروستر
دیوید تیولیس
هنری کویل در نقش شرلوک هولمز
هلنا بونهام کارتر در نقش یودوریا هولمز
گابریل تیرنی
هانا داد
ابی هرن
سرانا سو-لینگ بلیس

 

داستان فیلم

جدیدترین ماجراجوییِ اِنولا پس از آن آغاز می‌شود که دختر جوانی که در یک کارخانهٔ کبریت‌سازی کار می‌کند. او را برای یافتن خواهر گم‌شده‌اش استخدام می‌کند. طولی نمی‌کشد که اِنولا خود را در یک تعقیب‌وگریز پرمخاطره در سراسر لندن می‌یابد، و از پوسته صنعتیِ این شهر به جشن‌های پر زرق‌وبرق محافل سطح بالا سفر می‌کند.

«انولا هلمز ۲» ۴ نوامبر ۲۰۲۲ از نتفلیکس پخش خواهد شد.

 

تریلر فیلم Enola Holmes 2:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =