پوستر فصل 2 سریال Invincible یک بازگشت فوق العاده را نشان می دهد

پوستر فصل 2 سریال Invincible

طرفداران شکست ناپذیر مدت ها منتظر فصل دوم ماجراجویی با ابرقهرمان مورد علاقه خود بودند. این مجموعه انیمیشن بزرگسالان اولین بار در سال 2021 پخش شد و طرفداران را با داستان مارک گریسون 17 ساله غافلگیر کرد که از او انتظار می رود پسر Omni-Man، قدرتمندترین ابرقهرمان روی کره زمین باشد. تبدیل شدن او به یک ابرقهرمان با کمک پدرش به راحتی در میان بهترین داستان های اصلی این ژانر قرار دارد. در حال حاضر پوستر فصل 2 سریال Invincible منتشر شده تا اطلاعات بیشتری از سریال را در اختیار طرفداران قرار دهد.

در پوستر فصل 2 سریال Invincible همه شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران در اتوبوس با عنوان «شکست ناپذیران به زودی می آیند» دیده می شود.

پوستر فصل 2 سریال Invincible

از فصل دوم Invincible منتظر چه چیزی هستیم؟

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد فصل 2 در دست نیست. ماجراهای مارک مطمئناً ادامه خواهد داشت. زیرا او بین وظایف ابرقهرمانی و زندگی شخصی خود قرار دارد. با توجه به اینکه پنل کامیک-کان این مجموعه در سن دیگو همچنان در بحبوحه اعتصاب WGA و اعتصاب بازیگران هالیوود برگزار می شود. طرفداران به زودی جزئیات بیشتری در مورد تاریخ انتشار و طرح داستان خواهند داشت.

رابرت کرکمن خالق این سریال هیجان خود را درباره فصل بعد به اشتراک گذاشت و فاش کرد که نمی‌تواند منتظر تماشای آن باشد. او همچنین به تماشاگران اطمینان داد که فاصله طولانی بین فصل‌ها وجود ندارد.

در سریال شکست ناپذیر استیون یون در نقش مارک گریسون، جی.کی. سیمونز در نقش Omni-Man، ساندرا اوه در نقش دبی گریسون، زازی بیتز در نقش امبر بنت، گری گریفین در نقش Shrinking Rae و Monster Girl، کوین مایکل ریچاردسون در نقش دوقلوهای Mauler، والتون گوگین در نقش سیسیل استدمن، گیلیان جیکوبز در نقش اتم ایو، زاخاری ژابوتن سئول در نقش اتم ایو و زاخاری ژاپلوت اس‌پلوکس و روگن در نقش آلن بیگانه حضور دارد.

در حال حاضر تاریخ انتشار Invincible مشخص نشده است. اما انتظار می‌رود تا اواخر سال مشخص شود. در ادامه می توانید پوستر سریال را مشاهده نمایید.

پوستر فصل 2 سریال Invincible

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =