برندگان Creative Arts Emmys 2022

Emmys 2022

بهترین‌های فصل تلویزیونی 2021-2022 در هفتاد و چهارمین دوره Emmys 2022 هنرهای خلاق مشخص شد. این مراسم در 3 و 4 سپتامبر اجر شد. در میان نامزدهای سال 2022، جانشینی (Succession) که با 25 نامزدی امسال با بیشترین نامزدی پیشتاز است. در حالی که تد لاسو (Ted Lasso) با 20 نامزدی به دنبال او است. سریال نیلوفر سفید نیز 20 نامزدی کسب کرد.

 لیست برنده های جایزه امی از این قرار است:

بهترین سریال انیمیشنی

Arcane — *WINNER!
Bob’s Burgers
Rick And Morty
The Simpsons
What If…?

بهترین بازیگر رئالیتی شو

Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls
Love on the Spectrum U.S.  — *WINNER! 
Queer Eye
RuPaul’s Drag Race
Top Chef 

Emmys 2022

بهترین اجرای صداپیشگی

Murray Abraham, Moon Knight
Julie Andrews, Bridgerton
Chadwick Boseman, What If…? — *WINNER!
Maya Rudolph, Big Mouth
Stanley Tucci, Central Park
Jessica Walter, Archer
Jeffrey Wright, What If…?

بهترین طراحی رقص برای رئالیتی شو

Annie Live!
Dancing with the Stars
The Oscars
Savage X Fenty Show Vol. 3 — *WINNER!
Step Into… The Movies with Derek and Julianne Hough

بهترین فیلمبرداری مجموعه غیر داستانی

The Andy Warhol Diaries
McCartney 3,2,1
100 Foot Wave — *WINNER!
Our Great National Parks
Stanley Tucci: Searching for Italy
We Feed People

بهترین فیلمبرداری مجموعه رئالیتی شو

The Amazing Race
Deadliest Catch
Life Below Zero — *WINNER!
Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls
RuPaul’s Drag Race
Survivor

بهترین تبلیغات تجاری

“Detectives” – O Positive and Apple (Apple iPhone 13 Pro)
“Everyone But Jon Hamm” – Hungry Man Productions and Media Arts Lab (Apple TV+)
“The Lost Class” – Hungry Man Productions and Leo Burnett Chicago (Change the Ref)
“Skate Nation Ghana” – Love Song and Droga5 (Meta)
“Teenage Dream” – BBDO New York and Smuggler (Sandy Hook Promise) — *WINNER!
“Walter the Cat” – Commonwealth//McCann and O Positive (Chevy Silverado)

بهترین طراحی لباس برای رئالیتی شو

We’re Here — *WINNER!

بهترین کارگردانی و مستند

Andrew Rossi, The Andy Warhol Diaries
Peter Jackson, The Beatles: Get Back — *WINNER!
Judd Apatow and Michael Bonfiglio, George Carlin’s American Dream
Amy Poehler, Lucy and Desi
Ian Denyer, Stanley Tucci: Searching for Italy
W. Kamau Bell, We Need to Talk About Cosby

بهترین کارگردانی داستان اقتباسی یا واقعی

Greg Whiteley, Cheer
Nneka Onuorah, Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls — *WINNER!
Aaron Krummel, Queer Eye
Nick Murray, RuPaul’s Drag Race
Ari Boles, Top Chef

بهترین کارگردانی سریال متفاوت

Bridget Stokes, A Black Lady Sketch Show — *WINNER!
Paul Pennolino and Christopher Werner, Last Week Tonight with John Oliver
Alexander J. Vietmeier, Late Night with Seth Meyers
Jim Hoskinson, The Late Show with Stephen Colbert
Don Roy King and Liz Patrick, Saturday Night Live

بهترین کارگردانی برای موارد خاص

Paul Dugdale, Adele One Night Only — *WINNER!
Stan Lathan, Dave Chappelle: The Closer
Bo Burnham, Jerrod Carmichael: Rothaniel
Norm Macdonald and Jeff Tomsic, Norm Macdonald: Nothing Special
Hamish Hamilton, The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar and 50 Cent

بهترین سریال مستند

100 Foot Wave
jeen-yuhs: A Kanye Trilogy
The Andy Warhol Diaries
The Beatles: Get Back — *WINNER!
We Need to Talk About Cosby

بهترین مستند

Controlling Britney Spears (The New York Times Presents)
George Carlin’s American Dream — *WINNER!
Lucy and Desi
The Tinder Swindler
We Feed People

بهترین متخصص ساخت مستند

hanging The Game
Frederick Douglass: In Five Speeches
When Claude Got Shot — *WINNER!

بهترین آرایشگر مو برای برنامه رئالیتی شو یا غیر داستانی

Annie Live! — *WINNER!

بهترین میزبانی برای رئالیتی شو یا مسابقه

Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France, Antoni Porowsi and Jonathan Van Ness, Queer Eye
Nicole Myer, Nailed It!
Mark Cuban, Barbara Corcoran, Lori Greiner, Robert Herjavec, Daymond John, Kevin O’Leary, Shark Tank
Padma Lakshmi, Top Chef
Amy Poehler & Nick Offerman, Making It
RuPaul, RuPaul’s Drag Race — *WINNER!

بهترین میزبانی سریال غیر داستانی

My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman
Stanley Tucci: Searching for Italy — *WINNER!
The Problem With Jon Stewart
The World According to Jeff Goldblum
VICE

بهترین دستاوردهای شخصی در انیمیشن

Arcane: “The Boy Savior” — *WINNER!
Arcane: “Happy Progress Day!” — *WINNER!
Arcane: “When These Wall Come Tumbling Down” — *WINNER!
The Boys Presents: Diabolical: “Boyd in 3D” — *WINNER!
The House — *WINNER!
Love, Death & Robots: “Jibaro” — *WINNER!

بهترین نورپردازی

America’s Got Talent
American Song Contest
Dancing with the Stars
The Masked Singer
The Voice — *WINNER!

بهترین جلوه های طراحی نور و نورپردازی خاص

Adele One Night Only — *WINNER!
Annie Live!
The 64th Annual Grammy Awards
One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga
The Tony Awards Present: Broadway’s Back!

بهترین آرایش و گریم برای برنامه های غیر داستانی

Legendary — *WINNER!
We’re Here — *WINNER!

بهترین ترکیب بندی برای سریال مستند یا دراماتیک

14 Peaks: Nothing Is Impossible
Lucy and Desi — *WINNER!
Return to Space
They Call Me Magic
The Tinder Swindler 

بهترین موسیقی

43rd Annual Kennedy Center Honors 
44th Annual Kennedy Center Honors
One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga
The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar and 50 Cent — *WINNER!
Saturday Night Live

بهترین راوی

Kareem Abdul-Jabbar, Black Patriots: Heroes Of The Civil War
David Attenborough, The Mating Game
W. Kamau Bell, We Need To Talk About Cosby
Lupita Nyong’o, Serengeti II
Barack Obama, Our Great National Parks — *WINNER!

Emmys 2022

بهترین برنامه غیر داستانی

The Beatles: Get Back — *WINNER!
George Carlin’s American Dream
Lucy and Desi
Stanley Tucci: Searching for Italy
The Tinder Swindler
We Need to Talk About Cosby 

بهترین ادیت برای برنامه های رقابتی

Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls — *WINNER!
Queer Eye
RuPaul’s Drag Race
RuPaul’s Drag Race All Stars
Top Chef

بهترین ادیت برای رئالیتی شو

Below Deck Mediterranean
Cheer
Deadliest Catch
Life Below Zero
Love on the Spectrum U.S. — *WINNER!

بهترین ادیت برای برنامه های متنوع

A Black Lady Sketch Show — *WINNER!
Conan
The Daily Show with Trevor Noah
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
Last Week Tonight with John Oliver

بهترین طرحی تولید برای برنامه های خاص

The 64th Annual Grammy Awards
Live in Front of a Studio Audience: The Facts of Life and Diff’rent Strokes
The Oscars
The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar and 50 Cent — *WINNER!
Savage X Fenty Show Vol. 3 

بهترین طراحی تولید برای برنامه های رقابتی یا رئالیتی شو

A Black Lady Sketch Show
The Late Show with Stephen Colbert
Queer Eye
RuPaul’s Drag Race — *WINNER!
Saturday Night Live

بهترین انیمیشن کوتاه

The Boys Presents: Diabolical
Love, Death + Robots — *WINNER!
Robot Chicken
Star Wars: Visions
When Billie Met Lisa

بهترین سریال کوتاه، کمدی و درام

Carpool Karaoke: The Series — *WINNER!
I Think You Should Leave With Tim Robinson
Late Night With Seth Meyers: Corrections
Stephen Colbert Presents: Tooning Out the News
The Randy Rainbow Show

بهترین سریال کوتاه رئالیتی شو

The Daily Show With Trevor Noah: Between the Scenes
Full Frontal With Samantha Bee Presents: Once Upon A Time In Late Night — *WINNER!
RuPaul’s Drag Race: Whatcha Packin’ With Michelle Visage
Saturday Night Live Presents: Stories From The Show
Top Chef: Last Chance Kitchen

بهترین ادیت صدا برای یک برنامه غیرداستانی یا واقعی (تک دوربین یا چند دوربین)

The Beatles: Get Back — *WINNER!
George Carlin’s American Dream
Lucy and Desi
McCartney 3,2,1
The Tinder Swindler

بهترین میکس صدا برای یک برنامه غیرداستانی یا واقعی (تک دوربین یا چند دوربین)

The Beatles: Get Back — *WINNER!
George Carlin’s American Dream
Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls
McCartney 3,2,1
RuPaul’s Drag Race
Stanley Tucci: Searching for Italy

بهترین میکس صدا برای سریال های مختلف یا خاص

Adele One Night Only — *WINNER!
The 64th Annual Grammy Awards
The Late Show with Stephen Colbert
The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar and 50 Cent
Saturday Night Live

بهترین برنامه رئالیتی شو

Antiques Roadshow
Fixer Upper: Welcome Home
Love Is Blind
Queer Eye — *WINNER!
Shark Tank

بهترین کارگردانی فنی، عکاسی برای سریال خاص

American Idol
The Daily Show with Trevor Noah
Dancing with the Stars
Last Week Tonight with John Oliver — *WINNER!
The Masked Singer
The Voice

بهترین کارگردان فنی

57th Academy of Country Music Awards 
Adele One Night Only — *WINNER!
The 64th Annual Grammy Awards
2021 MTV Video Music Awards
One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga 

بهترین رئالیتی شو

Below Deck Mediterranean
Cheer
Love on the Spectrum — *WINNER!
RuPaul’s Drag Race: Untucked
Selling Sunset

بهترین برنامه زنده ویژه

Live In Front Of A Studio Audience: The Facts Of Life And Diff’rent Strokes
The 64th Annual Grammy Awards
The Oscars
The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar And 50 Cent — *WINNER!
The Tony Awards Present: Broadway’s Back!

Emmys 2022

بهترین برنامه از پیش ضبط شده ویژه

Adele: One Night Only — *WINNER!
Dave Chappelle: The Closer
Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts
Norm Macdonald: Nothing Special
One Last Time: An Evening With Tony Bennett & Lady Gaga

بهترین نویسنده برنامه غیر داستانی

The Andy Warhol Diaries
How To with John Wilson
Lucy and Desi — *WINNER!
The Problem with Jon Stewart
The Tinder Swindler

بهترین نویسنده برای سال های خاص

A Black Lady Sketch Show 
The Daily Show with Trevor Noah
Last Week Tonight with John Oliver — *WINNER!
The Late Show with Stephen Colbert
Saturday Night Live 

بهترین بازیگر مرد سریال کوتاه کمدی یا درام

Anthony A. Anderson, Anacostia
Bill Burr, Immoral Compass
Brendan Gleeson, State of the Union
Tim Robinson, I Think You Should Leave With Tim Robinson — *WINNER!
Ikechukwu Ufomadu, Words With Ike (Cake)

بهترین بازیگر زن سریال کوتاه کمدی یا درام

Jacinte Blankenship, Intersection
Patricia Clarkson, State of the Union — *WINNER!
Desi Lydic, Desi Lydic Foxplains
Rhea Seehorn, Cooper’s Bar
Sydnee Washington, Bridesman

بهترین انتخاب بازیگر برای یک سریال کمدی

Abbott Elementary — *WINNER!
Barry
Curb Your Enthusiasm
Hacks
Only Murders in the Building
Ted Lasso 

انتخاب بازیگر برای یک سریال درام

Euphoria 
Ozark
Severance
Stranger Things
Succession — *WINNER!
Yellowjackets 

بهترین بازیگری برای سریال یا فیلم یا مجموعه‌ای

Dopesick 
The Dropout
Inventing Anna
Pam & Tommy
The White Lotus — *WINNER!

بهترین طراحی رقص برای فیلمنامه

Euphoria — *WINNER!
Goliath
The Porter
Schmigadoon!
Zoey’s Extraordinary Christmas

بهترین فیلمبرداری برای یک فیلم یا سریال محدود

Dopesick — *WINNER!
1883: 
“1883” 
1883: 
“Lightning Yellow Hair”
Gaslit
Moon Knight
Station Eleven

بهترین فیلمبرداری برای یک سریال با چند دوربین

B Positive
The Conners
How I Met Your Father — *WINNER!

بهترین فیلمبرداری برای سریال تک دوربینی (نیم ساعت)

Atlanta — *WINNER!
Barry
Grown-ish
Hacks
Insecure
Russian Doll

بهترین فیلمبرداری برای سریال تک دوربینی (یک ساعت)

Euphoria — *WINNER!
Loki
The Marvelous Mrs. Maisel
Ozark
Squid Game
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty

بهترین طراحی لباس

Black-ish
Euphoria
Hacks — *WINNER!
Only Murders in the Building
Pam & Tommy
The White Lotus

بهترین طراح مدل مو

American Horror Stories
Black-ish
Euphoria
Hacks
Impeachment: American Crime Story — *WINNER!
Ted Lasso

بهترین آرایشگر

American Horror Stories
American Horror Story: Double Feature
Angelyne
Euphoria — *WINNER!
Impeachment: American Crime Story
Ozark

بهترین طراح لباس های فانتزی/علمی تخیلی

The Book of Boba Fett
Loki
Moon Knight
Star Trek: Picard
What We Do in the Shadows — *WINNER!
The Witcher

بهترین بازیگر مرد مهمان در یک سریال کمدی

Jerrod Carmichael, Saturday Night Live
Bill Hader, Saturday Night Live
James Lance, Ted Lasso
Nathan Lane, Only Murders in the Building — *WINNER!
Christopher McDonald, Hacks
Sam Richardson, Ted Lasso

بهترین بازیگر مرد مهمان در یک سریال درام

Adrien Brody, Succession
James Cromwell, Succession
Colman Domingo, Euphoria — *WINNER!
Arian Moayed, Succession
Tom Pelphrey, Ozark
Alexander Skarsgard, Succession

بهترین بازیگر مرد مهمان در یک سریال کمدی

Jane Adams, Hacks
Harriet Sansom Harris, Hacks
Jane Lynch, Only Murders in the Building
Laurie Metcalfe, Hacks — *WINNER!
Kaitlin Olson, Hacks
Harriet Walter, Ted Lasso

بهترین بازیگر زن مهمان در یک سریال درام

Hope Davis, Succession
Marcia Gay Harden, The Morning Show
Martha Kelly, Euphoria
Sanaa Lathan, Succession
Harriet Walter, Succession
Lee You-mi, Squid Game — *WINNER!

Emmys 2022

بهترین تیتراژ

Candy
Cowboy Bebop
Foundation
Lisey’s Story
Only Murders in the Building
Pachinko
Severance — *WINNER!

بهترین طراحی حرکتی

Home Before Dark — *WINNER!

بهترین ویرایش تصویر چند دوربینی برای یک سریال کمدی

Call Me Kat
How I Met Your Father — *WINNER!

بهترین آهنگسازی برای مجموعه‌ فیلم خاص(امتیاز دراماتیک اصلی)

1883
Moon Knight
Station Eleven
A Very British Scandal
The White Lotus — *WINNER!

بهترین آهنگسازی تیتراژ

The Flight Attendant
Loki
Only Murders in the Building
Schmigadoon!
Severance — *WINNER!
Succession

بهترین ناظر موسیقی

Better Call Saul
Euphoria
The Marvelous Mrs. Maisel
Ozark
Stranger Things — *WINNER!
The White Lotus

بهترین موسیقی اورجینال

Loki 
Only Murders in the Building
Severance
Squid Game
The White Lotus
 — *WINNER!

بهترین موسیقی متن اصلی

Euphoria, “Elliot’s Song” by Labrinth, Muzhda Zemar-McKenzie, and Zendaya
Euphoria,”I’m Tired” by Labrinth, Zendaya, and Sam Levinson
The Marvelous Mrs. Maisel,”Maybe Monica” by Thomas Mizer and Curtis Moore
Schmigadoon!, “Corn Puddin'” by Cinco Paul — *WINNER!
This Is Us, “The Forever Now” by Siddhartha Khosla and Taylor Goldsmith

بهترین طراحی مدل مو تاریخی

Bridgerton — *WINNER!
The First Lady
The Marvelous Mrs. Maisel
Pam & Tommy
Stranger Things

بهترین آرایش تاریخی

The First Lady
The Marvelous Mrs. Maisel
Pam & Tommy — *WINNER!
Star Trek: Picard
Stranger Things

Emmys 2022

بهترین طراحی لباس تاریخی

Angelyne
Bridgerton
The First Lady
The Great — *WINNER!
The Marvelous Mrs. Maisel

بهترین طراحی تولید

The Flight Attendant
Ozark
Severance
Squid Game — *WINNER!
Succession
The White Lotus 

بهترین طراحی تولید برنامه فانتزی

The Gilded Age — *WINNER!
The Great
Loki
The Marvelous Mrs. Maisel
Stranger Things 

بهترین طراحی تولید یک برنامه روایت کننده

Bob Hearts Abishola
Emily in Paris
Hacks
Only Murders in the Building — *WINNER!
Schmigadoon!
Ted Lasso
United States of Al

بهترین آرایش با پروتز

Angelyne
Gaslit
Impeachment: American Crime Story
Star Trek: Picard
Stranger Things — *WINNER!

بهترین ویرایش تصویر تک دوربینی برای یک سریال کمدی

Barry — *WINNER!
Hacks
Insecure

Only Murders in the Building: “Fan Fiction”
Only Murders in the Building: “Open and Shut”
Ted Lasso: “No Weddings and a Funeral”
Ted Lasso: “Rainbow”

بهترین ویرایش تصویر تک دوربینی برای یک سریال درام

Euphoria — *WINNER!
Severance
: “In Perpetuity”
Severance: “The We We Are”
Squid Game
Stranger Things
Succession
: “All the Bells Say”
Succession: “Chiantishire”

بهترین ویرایش تصویر تک دوربینی برای سریال یا فیلم مجموعه‌ای

Dopesick: “Black Box Warning”
Dopesick: “First Bottle”
Pam & Tommy
Station Eleven
The White Lotus: “Departures” — *WINNER!
The White Lotus: “Mysterious Monkeys”

بهترین ویرایش صدا برای یک سریال کمدی یا درام (نیم ساعت) و انیمیشن

Arcane
Barry — *WINNER!
Cobra Kai
Love, Death & Robots
Ted Lasso
What We Do in the Shadows

بهترین ویرایش صدا برای یک سریال کمدی یا درام (یک ساعت)

Better Call Saul
The Book of Boba Fett
Loki
Star Trek: Picard
Star Trek: Strange New Worlds
Stranger Things — *WINNER!

بهترین تدوین صدا برای یک سریال یا فیلم

American Horror Story: Double Feature
Gaslit
Midnight Mass
Moon Knight — *WINNER!
Station Eleven

بهترین میکس صدا برای یک سریال کمدی یا درام (نیم ساعت) و انیمیشن

Barry
Curb Your Enthusiasm
Hacks
Only Murders in the Building — *WINNER!
Ted Lasso
What We Do in the Shadows

بهترین میکس صدا برای یک سریال کمدی یا درام (یک ساعت)

Better Call Saul
Euphoria
The Marvelous Mrs. Maisel
Ozark
Stranger Things — *WINNER!
Succession

بهترین میکس صدا برای یک سریال یا فیلم محدود یا آنتولوژی

Dopesick
Gaslit
Moon Knight
Pam & Tommy
The White Lotus — *WINNER!

بهترین جلوه های بصری ویژه در یک فصل یا یک فیلم

The Book of Boba Fett — *WINNER!
Foundation
Lost in Space
Stranger Things
The Witcher

بهترین جلوه های بصری ویژه در یک قسمت

The Man Who Fell to Earth
See
Snowpiercer
Squid Game — *WINNER!
Vikings: Valhalla

بهترین بدلکاری برای سریال کمدی یا برنامه

Barry — *WINNER!
Cobra Kai
Hawkeye
Peacemaker
The Righteous Gemstones
What We Do in the Shadows 

بهترین بدلکاری برای سریال درام، سریال یا فیلم محدود یا آنتولوژی

The Blacklist 
The Book of Boba Fett
Moon Knight
9-1-1: Lone Star
Stranger Things — *WINNER!
The Witcher

بهترین اجرای بامزه یا شیرین کاری

Barry
The Blacklist
Hawkeye
Moon Knight
Squid Game — *WINNER!
Stranger Things

بهترین فیلم تلویزیونی

Chip ‘n’ Dale: Rescue Rangers — *WINNER!
Ray Donovan: The Movie
Reno 911!: The Hunt for Q-Anon
The Survivor
Zoey’s Extraordinary Christmas

منبع Etonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =