تریلر مینی سریال A Small Light داستانی در زمان جنگ جهانی دوم

تریلر مینی سریال A Small Light

تریلر مینی سریال  A Small Light منتشر شد. A Small Light یک مینی سریال درام زندگی‌نامه‌ای است که قرار است در ۱ می ۲۰۲۳ در نشنال جئوگرافیک پخش شود. و روز بعد در دیزنی+ و هولو پخش شود. از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «بل پاولی»، «لیو شرایبر»، «جو کول»، «آمیرا کاسار»، «بیلی بولت» و «اشلی بروک».

برای اولین بار در فوریه سال ۲۰۲۲ بود که «دیزنی پلاس» به ساخت این سریال «نشنال جیوگرافیک» چراغ سبز نشان داد و سریال در جولای سال ۲۰۲۲ رسماً وارد مرحله تولد شد.

 

مشاهدات تاریخی

میپ (متولد 1909) در آن زمان 33 سال داشت. Bep Voskuijl (متولد 1919) در واقع در آن زمان 23 ساله بود، جوانترین افراد خارجی که به خانواده فرانک کمک کردند. در حالی که میپ در حفظ دفتر خاطرات آن در عواقب دستگیری خانواده فرانک در سال 1944 نقش اساسی داشت. این بپ بود که در طول دستگیری خود به سرعت یادداشت‌هایی را از ساختمان خارج کرد که می‌توانست کمک‌کنندگان را در ارتباط با مقاومت هلندی قرار دهد. صحنه های نمایش داده شده در ویدئوی تولید نشان نمی دهد که آیا Bep یک شخصیت در این مینی سریال است یا خیر، آیا Bep با شخصیت Miep ادغام شده است یا خیر. این امر Miep Gies این مینی سریال را به یک شخصیت ترکیبی، یک نادرستی تاریخی تبدیل می کند.

 

داستان سریال

این مینی سریال داستان واقعی زنی را روایت می کند. که در طول جنگ جهانی دوم دو سال تمام زندگی خودش را در خطر قرار داد تا از به یک خانواده یهودی پناه بدهد.

این سریال قرار است در تاریخ ۱ می سال ۲۰۲۳ پخش شود.

تریلر مینی سریال  A Small Light :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =