بهترین فیلم های آنا د آرماس از نگاه IMDB

از چاقوکشی تا مرد خاکستری، آنا د آرماس به سرعت در حال رشد است. اما بهترین فیلم های آنا د آرماس تا به حال کدامند؟
فیلم های آنا د آرماس

فیلم های آنا د آرماس در چند سال گذشته سابقه فوق‌العاده‌ای داشته‌اند و او در چندین موفقیت سینمایی نقش داشته است. این بازیگر کوبایی استعداد خود را هم در زبان اسپانیایی و هم در زبان انگلیسی نشان داده‌ است. او در حال حاضر برای خودش شغلی دست و پا کرده است.

شما می‌توانید در سایت ما تریلر فیلم چاقوکشی 2 را مشاهده کنید!

۱۰/۱۰

Sergio (2020) – 6.1

سرجیو ویرا د مللو، با بازی واگنر مورا، یک دیپلمات، انسان‌دوست و مذاکره‌کننده سازمان ملل در این فیلم است که در زمان حمله آمریکا به عراق، ماموریت‌های سیاسی را دنبال می‌کند. این فیلم با ناآرامی‌های سیاسی فراوان، عملیات خطرناک و دلهره‌آور، بینندگان را پای خود نگه خواهد داشت.

آرماس در این فیلم نقش عشق سرجیو را بازی می‌کند، کارولینا لاریرا، مشاور اقتصادی سازمان ملل که خود را به اندازه او در میدان جنگ قرار می‌دهد و هر کاری برای کمک به او انجام می‌دهد.

۹/۱۰

Corazón (2018) – 6.6

در این درام تلخ و جذاب، آرماس نقش النا رامیرز، فاحشه‌ای را بازی می‌کند که برای گرفتن ویزا باید با انگ و کلیشه‌ها مبارز‌ه کند‌ تا بتواند برای یک وضعیت پزشکی که قبلا‌ کشف نشد‌ه است، کمک پزشکی ‌بگیرد. کورازون فیلم خوبی است که بسیار غم‌انگیز است، تماشای آن برای بار دوم سخت است.
این یکی دیگر از فیلم های آرماس است که براساس یک داستان واقعی عاشقانه سا‌خته شد‌ه است و آرماس در کنار دمیان بیچیر بازی می‌کند که نقش دکتر ماریو گارسیا را بازی می‌کند. دکتر تمام تلاش خود را می کند تا النا را کمک کند.

۸/۱۰

Hands Of Stone (2016) – 6.6

این فیلم ورزشی داستان واقعی روبرتو دوران و آموزش‌های او با ری آرسل ادگار رامیرز، آشر ریموند، رابرت دنیرو و آرماس را روایت می‌کند.
در سال ۱۹۸۰، ری آرکانزاس با بازی دنیرو، از بازنشستگی خارج می‌شود تا دوران را با بازی رامیرز آموزش دهد. دوران با فداکاری و سخت‌کوشی، آماد‌ه رویارویی با شوگر ری لئونارد، با بازی آشر ری لئونارد است. دست‌های سنگی برای عاشقان فیلم‌های بوکس عالی است و حتی از زمانی که این فیلم در پاناما فیلمبرداری می‌شود، کمی در معرض دید خارجی قرار می‌گیرد.

۷/۱۰

The Informer (2019) – 6.6

آنا د آرماس بار دیگر در یک فیلم درام جنایی دیگر بازی می‌کند که با بهترین فیلم‌های IMDb که در زندان‌ها رخ می‌دهد، همراه است. اینفورمر داستان پیت کوشلو را روایت می‌کند، یک مامور سابق با بازی جوئل کینامن که با اف بی آی همکاری می‌کند و عمدا زندانی می‌شود تا در یک زندان با امنیت بالا به مردم نفوذ کند. آرماس در نقش همسر وفادار خود، سوفیا است.

این فیلم به کینامن و آرماس ختم نمی‌شود، بلکه شامل روزاموند پایک و عوام نیز می‌شود. این فیلم قطعا بینندگانی را در حاشیه صندلی‌های خود خوا‌هد دا‌شت که مردم از یکدیگر عبور می‌کنند، قتل ها مورد بررسی قرار می‌گیرند و دنیای پیچید‌ه مافیا کشف می‌شود.

۶/۱۰

The Gray Man (2022) – 6.6

پس از همکاری با رایان گاسلینگ در بلید رانر ۲۰۴۹ و با کریس ایوانز در چاقوکشی، د آرماس دوباره با هر دو بازیگر متحد می‌شود و در مرد خاکستری با یکدیگر رو در رو می‌شوند. گاسلینگ نقش یک جاسوس را بازی می‌کند که خود را در حال فرار از دست کارفرمایان سابقش به رهبری یک عامل سادیستی می‌بیند.
علی رغم حضور بازیگران مطرح و کارگردانی برادران روسو، این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه نشد در حالی که نتفلیکس به آن امیدوار بود.

۵/۱۰

Yesterday (2019) – 6.8

یکی از فیلم‎‌‌های خوش‌ساخت و سرگرم‌کننده‌ای که در این فهرست به چشم می‌خورد، درباره جک مالک است که نقش او را هیش پاتل بازی می‌کند. او موسیقی‌دانی است که شانس خود را از دست می‌دهد در دنیای دیگری بیدار می‌شود. و تنها کسی است که درباره بیتلز می‌داند. او پس از کشف، یک حرفه موسیقی برای خود ایجاد می‌کند و به شدت موفق می‌شود و این باری دیگر است که از ترانه‌های بیتلز در فیلم ها استفاده می‌شود.

دیروز در لیست فیلم های آنا د آرماس قرار دارد، اما بینندگان او را در فیلم نخواهند دید. کلیت شخصیت او، “روکسان” به طرز غم‌انگیزی از نسخه نهایی فیلم جدا شد. روکسان قرار بود یک عامل پیچیده بین جک و علاقه عاشقانهاش، الی باشد. اما به دلیل عشق قوی آرماس و ملیکا، نویسندگان و کارگردانان تصمیم گرفتند به جای آن، صرفا روی جک و الی تمرکز کنند.

۴/۱۰

War Dogs (2016) – 7.1

این فیلم با الهام از داستان واقعی دو مرد جوان ساخته شده است که قراردادی ۳۰۰ میلیون دلاری از پنتاگون به دست آورده‌اند و از جنگ عراق به عنوان فرصتی برای تبدیل شدن به دلالان اسلحه استفاده می‌کنند. تنها کار آنها تامین اسلحه برای متحدان آمریکا در افغانستان بود. جوناه هیل و مایلز تلر بازیگران این فیلم هستند و کارگردانی این فیلم را تاد فیلیپس بر عهده دارد.

سگ‌های جنگی داستان حرص، خانواده و دوستی را روایت می‌کند. آنا د آرماس نقش همسر باردار شخصیت تلر را بازی می‌کند و او ماهیت واقعی کارش را از او پنهان می‌کند چون هر دوی آنها مخالف جنگ عراق بودند. تنش آنقدر بالا می‌گیرد که او به خاطر دروغ‌هایش تا زمان پاک شدن با مادرش زندگی می‌کند.

۳/۱۰

No Time To Die (2021) – 7.6

با توجه به پایان دوران دنیل کریگ در نقش باند، در No Time to Die، اما در حالی که کریگ مثل همیشه خوب بود، بسیاری احساس کردند که د آرماس با نقش کوتاه خود به عنوان یک مامور سیا که به باند در ماموریتش کمک می‌کند، این نمایش را دزدیده است.

فیلم No Time To Die به سبک معمول جیمز باند سا‌خته شد‌ه و در آن ترانه معروف بیلی ایلیش به چشم می‌خورد.

۲/۱۰

Knives Out (2019) – 7.9

چاقوکشی یکی از فیلم های آنا د آرماس

چاقوکشی یکی از بهترین فیلم های آنا د آرماس در نقش مارتا، پرستار یک پدرسالار ثروتمند را بازی می‌کند. پس از مرگ ناگهانی او، یک بازرس خصوصی با بازی دنیل کریگ، استخدام می‌شود. این فیلم با خانواده‌ای حریص و توطئه‌ای که غلیظ‌تر و غلیظ‌تر می‌شوند، با خنده‌ها و تعلیق‌های نامحدود سرگرم خواهند شد.
کریس اوانز، جیمی لی کرتیس، مایکل شانون و بسیاری دیگر از ستارگان این فیلم ریان جانسون هستند و نشستن برای تماشای هر ثانیه از آن ارزش دارد. چاقوکشی پر از سرنخ‌ها و اشاراتی است که دیدن دوباره و دوباره آن را لذت‌بخش می‌کند.

۱/۱۰

Blade Runner 2049 (2017) – 8.0

فیلم بلید رانر 2049 برترین فیلم از فیلم های آنا د آرماس از نگاه IMDB می‌باشد. این دنباله از فیلم اصلی بلید رانر قطعا نام آنا د آرماس را در ذهن تداعی می‌کند. رایان گاسلینگ در نقش بلید رانر جدید، و آنا د آرماس نقش اصلی را به عنوان هوش مصنوعی ایفا می‌کند. با بازگشت هریسون فورد، این بازیگران نیز شامل دیو باتیستا و جرد لتو می‌شوند. بلید رانر ۲۰۴۹ دارای ۲ جایزه اسکار و ۳ نامزدی دیگر است.

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهارده =