بالاترین امتیاز پخش تلویزیونی برای فصل دوم Abbott Elementary

Abbott Elementary

پخش فصل 2 Abbott Elementary با 623 درصد افزایش بیننده به بالاترین امتیاز پخش تلویزیونی کمدی ABC در 3 سال اخیر دست یافت. این سریال امتیاز A+ را دریافت کرد.

به گفته این شبکه پس از 35 روز میزان تماشای این سریال به رتبه 4.12 در میان جمعیت سنی 18 تا 49 رسیده است. این میزان 73 درصد بیشتر از امتیاز 2.38 اولین فصل اول و 623 درصد بیشتر از قسمت پخش زنده همان روز است. این بزرگترین افزایش تماشا برای کمدی های شبکه ABC از نظر رتبه‌بندی نمایشی است.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 این قسمت همچنین 10.4 میلیون بیننده را در پلتفرم های خطی و دیجیتال جذب کرده است و از زمان پایان سریال Modern Family در آوریل 2020 به پربیننده ترین پخش تلویزیونی کمدی شبکه تبدیل شده است.

Abbott Elementary

افزایش تماشای Abbott Elementary نباید تعجب آور باشد. زیرا میزان تماشاچیان فصل اول این نمایش کمدی ABC از زمان پخش اولیه آن تا 35 روز بعد چهار برابر شد. در این فصل اولین نمایش توانست میزان بینندگان سریال را در یک هفته چهار برابر کند.

در Abbott Elementary گروهی از معلمان متعهد و پرشور و یک مدیر کمی ناشنوا در یک مدرسه دولتی فیلادلفیا گرد هم می آیند. جایی که علیرغم مشکلاتی که در برابر آنها وجود دارد، آنها مصمم هستند که به دانش آموزان خود کمک کنند تا در زندگی موفق شوند. اگرچه این کارمندان بودجه کمی دارند. اما آنها عاشق کاری هستند که انجام می دهند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =