حضور ژان رنو، آنتونیو باندراس و نیکول کیدمن در فیلم Babygirl تایید شد

نیکول کیدمن در فیلم Babygirl

تایید شد که ژان رنو، آنتونیو باندراس و نیکول کیدمن در فیلم Babygirl حضور خواهند داشت. هالینا ریجن فیلمساز «Bodies Bodies Bodies» نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. داستان این فیلم درباره یک مدیر اجرایی قدرتمند (کیدمن) است که با یک کارآموز بسیار جوانتر و کاریزماتیک (هاریس دیکنسون) رابطه ای را آغاز می کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 باندراس نقش شوهر شخصیت کیدمن را بازی می‌کند. ژان رنو نیز تیم بازیگران را به عنوان یک مدیر تجاری رقیب تکمیل می کند. این فیلم قرار است دسامبر امسال در نیویورک فیلمبرداری شود.

«Babygirl» دومین همکاری بین A24 و Reijn پس از سریال طنز او «Bodies Bodies Bodies» در سال 2022 است. A24 همچنین اولین فیلم کارگردانی راین “Instinct” را خریداری کرد.

نیکول کیدمن در فیلم Babygirl

کیدمن مجری و سخنگوی غیر رسمی AMC Theatres برنده اسکار برای فیلم The Hours و برنده جایزه امی برای فیلم Big Little Lies است. اخیراً او در درام وایکینگ کارگردان رابرت اگرز «The Northman» و مینی سریال HBO «Nine Perfect Strangers» ظاهر شد. کیدمن بار دیگر نقش خود را در نقش ملکه آتلانا در دنباله بعدی دی سی «آکوامن و پادشاهی گمشده» بازی خواهد کرد.

دیکینسون اخیراً در کمدی طنز روبن اوستلوند « Triangle of Sadness» و اقتباسی از « Where the Crawdads Sing» بازی کرد. او در کنار زک افران و جرمی آلن وایت در درام کشتی A24 ” The Iron Claw” ظاهر می شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =