تاریخ انتشار فصل دوم سریال Alice in Borderland

سریال Alice in Borderland

تایید شده است که فصل 2 Alice in Borderland در دسامبر 2022 در نتفلیکس منتشر خواهد شد.  ما امیدوار بودیم که فصل دوم را در سال 2021 ببینیم. اما تایید شده که امسال یعنی سال 2022 فصل دوم Alice in Borderland را خواهیم دید.

در نوامبر 2021 نتفلیکس این خبر را در یک رویداد مجازی جشنواره ژاپن اعلام کرد. ما ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم که فصل جدید را در بهار 2022 ببینیم اما به نظر می‌رسد که فصل جدید را تا زمستان 2022 نخواهیم دید. از آنجایی که فصل 1 در دسامبر منتشر شد، حدس می‌زنیم که نتفلیکس باز هم بخواهد فصل دوم را در ماه دسامبر منتشر کند.

به گزارش مووی 21 تولید فصل 2 به طور رسمی در مارس 2022 به پایان رسید و قسمت های جدید بلافاصله پس از تولید وارد مراحل پس از تولید شد. برای این سریال انتظار می رفت که فرآیند پس از تولید و ادیت بسیار طولانی باشد. به همین دلیل است که تاخیر زیادی در انتشار فصل 2 پیش آمده است.

تاریخ انتشار فصل 2 Alice in Borderland برای دسامبر 2022 تایید شد

در جریان رویداد هواداران مجازی Netflix TUDUM در 24 سپتامبر پخش کننده اعلام کرد که فصل 2 Alice in Borderland در روز پنجشنبه، 22 دسامبر 2022 به نتفلیکس می آید.

ما فکر می‌کردیم که تاریخ انتشار فصل دوم 10 دسامبر 2022 تعیین می‌شود. که دقیقاً دو سال از پخش فصل اول در استریمر می‌گذرد. با این حال به نظر می رسد که فصل دوم را به جای اواسط ماه، در پایان دسامبر خواهیم دید. با این حال ما فقط هیجان زده ایم که امسال فصل دوم را خواهیم دید.

منبع Netflixlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هفده =