همه ۷ فیلم فلورنس پیو بر اساس فروش در باکس‌آفیس

فلورنس پیو بار دیگر با فیلم Don't Worry Darling به پرده سینماها بازمی‌گردد که به کارنامه بسیار درخشان او در گیشه خواهد افزود.
فیلمای فلورنس پیو

فلورنس پیو این روزها خود را برای اکران فیلم جدید و پر سر و صدای خود آماد‌ه می‌کند. او یک نقطه عطف بزرگ را در زندگی حرفه‌ای خود تجر‌به می‌کند. علاوه بر این، باتوجه به اینکه پیو چندین نقش دیگر از جمله Dune: Part ۲، اوپنهایمر و پروژه تاندربردز مارول را در آینده ایفا خواهد کرد، این بازیگر واقعا یکی از پرسودترین ستاره‌های امروز هالیوود است.

این روزها فیلم جدید او نیز در راه است که می‌توانید با آن در پیش بررسی فیلم Don’t Worry Darling آشنا شوید!

پیو که سابقه فعالیتش به سال ۲۰۱۴ باز می‌گردد، در مجموع در هفت فیلم سینمایی ظاهر شد‌ه. برخی از آنها از نظر مالی کاملا سودآور بوده‌اند. به لطف وب سایت رکورددار باکس آفیس موجو، هر یک از فیلم‌های او را می توان براساس درآمد گیشه جهانی آن‌ها رتبه بندی کرد.

۷/۷

The Falling (2014) – $569,498

فلورنس پیو در فالینگ

سقوط یک فیلم معمایی بریتانیایی محصول سال ۲۰۱۴ با بازی میسی ویلیامز و فلورنس پیو است. ویلیامز و پیو به ترتیب لیدیا لامونت و ابیگیل مورتیمر، دو دوست صمیمی در یک مدرسه دخترانه در دهه ۱۹۶۰ انگلستان را به تصویر می‌کشند. این دو دختر در طول سال‌های نوجوانی دوران بلوغ خود را می‌گذرانند.

سقوط بیشتر برای مخاطبان عام عرضه شد و تنها یک نسخه نمایشی محدود دریافت کرد که بیش از ۵۶۹،۰۰۰ دلار (به استناد باکس آفیس موجو) به‌دست آورد. این فیلم با وجود تماشاگران محدودش که عمدتا به انگلستان واگذار شد‌ه بود، اولین بازیگری فلورنس پیو است و موقعیت شغلی فوق العاده خوبی را برای او رقم زد.

۶/۷

Lady Macbeth (2016) – $5,401,447

فلورنس پیو در لیدی مکبث

فلورنس پیو هنگام ایفای نقش گمنامی در درام بریتانیایی لیدی مکبث در سال ۲۰۱۶، واقعا خود را در کانون توجه قرار داد. این فیلم با عنوانی که به یکی از بزرگ‌ترین تبهکاران تئاتر در تمام دوران‌ها اشاره دارد، براساس رمان روسی لیدی مکبث از منطقه متسنسک سا‌خته شد‌ه است که دیدگاه ها و انتظارات جامعه از زنان در اروپای قرن نوزدهم را نقد می‌کند.

اگرچه فروش ۵ میلیون دلاری لیدی مکبث (به استناد باکس آفیس موجو) ضربه سختی به یک اثر سینمایی بزرگ بود، اما ماهیت کم بودجه فیلم موفقیت آن را تضمین کرد. این فیلم پیو را به عنوان یک نیروی بازیگری معرفی کرد که باید روی آن حساب کرد. استعداد واقعی او را به نمایش گذاشت و در نتیجه او را برای نقش های پرباری که در چند سال آینده ایفا خواهد کرد، آماده کرد.

۵/۷

Fighting With My Family (2019) – $41,503,392

فلورنس پیو در Fighting With My Family

این فیلم اثری از خالق The Office استفن مرچنت، یک بیوگرافی ورزشی است که زندگی اولیه کشتی‌گیر WWE به نام پیگ را به تصویر می‌کشد. فلورانس پیو در حالی پیگ را به تصویر می‌کشد که برای موفقیت در دنیای کشتی حرفه‌ای تلاش می‌کند و لنا هدلی، نیک فراست و دواین جانسون در این فیلم به او ملحق می‌شوند.

Fighting With My Family یک موفقیت متوسط بود و در برابر بودجه ۱۱ میلیون دلاری (به استناد باکس آفیس موجو) تنها ۴۰ میلیون دلار درآمد داشت. علی رغم نقدهای مثبت به فیلم و ستایش ویژه از پیو در نقش پیگ، فیلم با استقبال مخاطبان عام مواجه نشد و خیلی زود در گیشه شکست خورد. در حالی که هنوز موفقیتی برای پیو در اوایل حرفه‌اش محسوب می‌شد، اما قطعا از سه حضور سینمایی او در سال ۲۰۱۹ کم‌تر به یادماندنی بود.

۴/۷

Midsommar (2019) – $47,914,129

فلورنس پیو در Midsommar

Midsommar، اثری از کمپانی A24، یک فیلم ترسناک است که تعطیلات فاجعه‌بار یک زوج را در حومه سوئد به تصویر می‌کشد. فلورنس پیو در نقش دنی آردور، قهرمان فیلم بازی می‌کند. او به‌شدت تلاش می‌کند قبل از اینکه بتوانند او و دوست‌پسرش را بکشند، از چنگال این فرقه وحشتناک فرار کند.

اگر چه فیلم میدسومار با توجه به بودجه کم و اجرای نسبتا موفق (به استناد باکس آفیس موجو) یک موفقیت بی‌نظیر بود، اما نتوانست به محبوبیت دیگر آثار این کمپانی برسد. با اینکه منتقدان استقبال خوبی از این فیلم کردند، اما تماشاگران عام، فیلم میدسومار را تا حدودی غیرقابل دسترس دانستند. و عملکرد گیشه آن را تا حد زیادی پایین آوردند. با این حال، این فیلم باز هم توانست کار پیو را بیشتر در کانون توجه قرار دهد. این اثر درهای جدیدی را برای حرفه رو به رشد این بازیگر باز کرد.

۳/۷

The Commuter (2018) – $119,942,387

فلورنس پیو در The Commuter

The Commuter داستان یک افسر سابق پلیس شهر نیویورک با بازی لیام نیسون را روایت می‌کند. او پس از رفت و آمد صبحگاهی خود را گرفتار یک توطئه مرگبار می بیند. پیو شخصیت فرعی گوئن را در این فیلم به تصویر می‌کشد، مسافری در قطار در کنار شخصیت نیسون.

The Commuter توانست با بودجه ۳۰ میلیون دلاری (به استناد باکس آفیس موجو) بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. این مقدار فروش توانست این فیلم را به یک موفقیت مالی تبدیل کند. با این حال، فیلم به خاطر طرح فرمولی و نوشته های فرعی‌اش تا حد زیادی نقدهای متفاوتی دریافت کرد. به طور کلی، این فیلم در عین سودآوری، بزرگ ترین فیلم دوران کاری نیسون یا پیو نبود.

۲/۷

Little Women (2019) – $216,601,214

فلورنس پیو در Little Women

در سال ۲۰۱۹، نمایش دیگری از زنان کوچکِ لوئیزا می آلکات به روی صحنه رفت. در این فیلم استعدادهای بازیگری و هنرپیشه‌های مشهوری چون سوارس رونان، اما واتسون، الیزا اسکانلون، لارا درن، تیموتی شالامه و مریل استریپ به تصویر کشید‌ه شد. فلورانس پیو در بازسازی از این داستان کلاسیک، امی مارچ، شخصیت محبوب کتاب اصلی قرن نوزدهم را به تصویر می‌کشد.

فیلم زنان کوچک یک موفقیت تمام‌عیار بود و بیش از ۵ برابر بودجه ۴۰ میلیون دلاری‌اش (به استناد باکس آفیس موجو) درآمد داشت. این فیلم همچنین نقدهای مثبتی هم از سوی منتقدان و هم طرفداران رمان آلکاتس دریافت کرد. این موارد آن را بدون شک به یکی از بهترین درام‌های رمانتیک دهه ۲۰۱۰ تبدیل کرد. موفقیت رنان کوچک باعث شد تا پیو در آینده نقش‌های بیشتری را بازی کند و کارش به طور کامل شکوفا شود.

۱/۷

Black Widow (2021) – $379,751,655

فلورنس پیو در Black Widow

نقشی که فلورنس پیو را در کانون توجه مخاطبان عام قرار داد، بی‌شک نقش یلنا بلووا در فیلم ابرقهرمانی بیوه سیاه بود که مدت‌ها انتظار آن را می‌کشیدیم. این فیلم اولین حضور پیو در این فرنچایز بزرگ بود و او را برای نقش‌های بسیار بزرگ‌تر در آینده MCU، از جمله یکی از اعضای تیم سازنده در تاندربولت، در سال ۲۰۲۴ آماده کرد.

اگرچه بیوه سیاه پرفروش ترین فیلم پیو تاکنون است، اما مجموع فروش جهانی ۳۷۹ میلیون دلاری این فیلم (به استناد باکس آفیس موجو) در مقایسه با دیگر فیلم های پیو تا حدودی ناامیدکننده بود. با این حال، این موضوع بیشتر به اکران ترکیبی فیلم نسبت داده شده است که در همان روز به سالن های سینما و دیزنی رسید. با این وجود، شروع به کار یلنا به سرعت او را به یکی از محبوب ترین طرفداران تبدیل کرد. این موضوع پیو را برای حضور در آینده، ابتدا در Hawkeye و احتمالا در بسیاری از پروژه‌های دیگر MCU در آینده نزدیک آماده کرد.

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =