تریلر سریال American Born Chinese با هنرنمایی میشل یئو

تریلر سریال American Born Chinese

تریلر سریال American Born Chinese منتشر شد. چینی متولد آمریکا (American Born Chinese) یک مجموعه تلویزیونی اکشن کمدی است که بر اساس رمان گرافیکی به همین نام نوشته ژن لوئن یانگ ساخته شده‌است. فیلمبرداری این سریال از فوریه ۲۰۲۲ در لس آنجلس آغاز شد و قرار است در دیزنی پلاس پخش شود.

در ۴ اکتبر ۲۰۲۱ دیزنی پلاس توسعهٔ رمان گرافیکی به همین نام اثر ژن لوئن یانگ را در قالب یک سریال، با کارگردانی دستین دنیل کرتون و نویسندگی چارلز یو و کلوین یو مستقیماً سفارش داد. پرابال گورونگ و فیلیپ لیم، طراحان مد آسیایی-آمریکایی، در ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ به این مجموعه پیوستند تا در کنار جوی کرتون، طراح لباس، برای خلق لباس کار کنند. لوسی لیو تأیید کرد که کارگردان سریال است.

.

انتخاب بازیگر

در ۷ فوریه ۲۰۲۲، گزارش شد که میشل یئو، بن وانگ، یئو یان یان، چین هان، دانیل وو، جاناتان کی کوان، جیم لیو و سیدنی تیلور برای ایفای نقش‌های اصلی انتخاب شدند. استفانی شو در ۱۰ می ۲۰۲۲ در نقش شیجی نیانگنیانگ به بازیگران سریال پیوست.

.

داستان سریال

جین وانگ که با زندگی مدرسه جدیددست و پنجه نرم می‌کند. با دانش‌آموز جدیدی از خارج در مدرسه‌اش آشنا می‌شود و باعث می‌شود که او درگیر نبردی بین خدایان اساطیر چینی شود.

این سریال قرار است در تاریخ 24 می 2023 منتشر شود.

تریلر سریال American Born Chinese :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =