اولین تصاویر آنجلینا جولی در فیلم ماریا خواننده اپرا منتشر شد

آنجلینا جولی در فیلم ماریا

پابلو لارین دو عکس از آنجلینا جولی در فیلم ماریا را منتشر کرد. طبق اخبار هالیوود مووی 21 در این فیلم انجلینا در نقش ماریا کالاس به ایفای نقش پرداخته که زندگی این خواننده افسانه ای را بررسی می کند.

بر اساس روایت های واقعی فیلم ماریا داستان پر فراز و نشیب، زیبا و تراژیک زندگی بزرگترین خواننده زن اپرای جهان را روایت می کند. که در آخرین روزهای زندگی او در پاریس دهه 1970 دوباره زنده شده و دوباره به تصویر کشیده شده است. فیلمبرداری در جریان است و طی هشت هفته در پاریس، یونان، بوداپست و میلان انجام می شود.

همچنین پیرفرانچسکو فاوینو، آلبا روهرواچر، هالوک بیلگینر، کودی اسمیت-مک فی و کودی اسمیت-مک فی و در این فیلم که دارای توافقنامه موقت SAG-AFTRA است، بازی خواهند کرد.

فیلمنامه که قبل از اعتصاب WGA تکمیل شد. توسط استیون نایت (پیکی بلایندرز) ساخته شده است.

لارین امروز گفت: «بسیار هیجان‌زده هستم که در حال ساخت فیلم ماریا هستم. که امیدوارم این پروژه زندگی و کار شگفت‌انگیز ماریا کالاس را برای مخاطبان در سراسر جهان نمایش دهد. خصوصا با حضور درخشان و فوق العاده آنجلینا.”

لباس‌های جولی در این فیلم بر اساس لباس‌های اصلی کالاس است. این تولید با گروه های حقوق حیوانات از جمله PETA در مورد استفاده از اقلام خز قدیمی که در مجموعه آرشیو طراح لباس ماسیمو کانتینی پارینی پوشیده شده است، مشورت کرده است. تصمیم آگاهانه ای گرفته شد که از خز جدید استفاده یا تهیه نشود. در ادامه می توانید عکس های آنجلینا جولی در فیلم ماریا را مشاهده نمایید.

آنجلینا جولی در فیلم ماریا آنجلینا جولی در فیلم ماریا

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =