ان هتوی و سلما هایک به فیلم Seesaw Monster پیوستند

ان هتوی

نتفلیکس امتیاز فیلم بلند رمان کوتارو ایساکا « Seesaw Monster» را دریافت کرد. در این فیلم قرار است ان هتوی و سلما هایک به عنوان رقبایی که مجبور به همکاری با یکدیگر هستند، حضور داشته باشند. ایساکا بیشتر به خاطر نوشتن «ماریا بیتل» که در فیلم کمدی « Bullet Train» در سال 2022 با بازی برد پیت اقتباس شد شهرت دارد.

طبق اخبار سینما مووی 21 جزئیات داستان « Seesaw Monster» فاش نشده است. اما نتفلیکس این فیلم را به عنوان یک «اکشن-کمدی» بین هتوی و هایک توصیف می کند که فیلمنامه آن توسط میلچ نوشته شده است. کارنامه کاری اولیویا میلچ شامل نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم « Dude» از نتفلیکس و نویسندگی «اوشن 8» است.

ان هتوی

ان هتوی برنده جایزه اسکار برای «بینوایان»، اخیراً در اقتباس HBO Max از «جادوگران» و درام زندگی‌نامه‌ای جیمز گری «زمان آرماگدون» بازی کرد. در تلویزیو، او نقش همسر مرموز بنیانگذار WeWork آدام نیومن را در سریال Apple TV + WeCrashed بازی کرد.

هایک که در سال 2002 برای ایفای نقش فریدا نقاش معروف در فیلم زندگینامه «فریدا» نامزد جایزه اسکار شد. آخرین بار در درام جنایی «خانه گوچی» ساخته ریدلی اسکات مقابل لیدی گاگا روی پرده ظاهر شد. او همچنین در دنیای مارول با فیلم “Eternals” ظاهر شد. در مرحله بعد او صداپیشه اسپین آف «شرک» «Puss in Boots: The Last Wish» شد و در کنار Channing Tatum در «Magic Mike’s Last Dance» بازی خواهد کرد.

 

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =