گلادیاتور با حضور آنتونی هاپکینز در نقش امپراتور روم ساخته می شود

آنتونی هاپکینز در نقش امپراتور روم

آنتونی هاپکینز در نقش امپراتور روم در سریال Those About To Die ساخته رولاند امریش به ایفای نقش می پردازد. برنده اسکار نقش امپراتور وسپاسیان را در این درام ایفا می کند که توسط تلویزیون AGC ساخته می شود و توسط رابرت رودات نویسنده نامزد اسکار “نجات سرباز رایان” نوشته شده است.

داستان این سریال که در دنیای “پیچیده و فاسد” رقابت گلادیاتورها می گذرد. مجموعه ای از شخصیت ها را از تمام بخش های جامعه روم دنبال می کند که با هم برخورد می کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 حضور آنتونی هاپکینز در نقش امپراتور روم یکی از خبرهای بسیار هیجان انگیز در دنیای سریال است. خصوصا این که نام او به عنوان اولین بازیگر برای این پروژه اعلام شده است. او نقش وسپاسیان امپراتور روم را بازی خواهد کرد که پس از پیروزی در یک جنگ داخلی خونین ده ساله، تاج و تخت خود را به دست آورد.

آنتونی هاپکینز در نقش امپراتور روم

خلاصه داستان رسمی سرگذشت وسپاسیان سالخورده را اینگونه توصیف می کند. که «توسط پاتریسیایی ها که موقعیت امپراتوری را به تمسخر می گیرند و به دنبال جانشینی وارثان تاج و تخت در اولین فرصتی هستند مورد تحقیر قرار می گیرد.»

Emmerich کارگردان «Moonfall» علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی اجرایی این سریال خواهد بود.

هاپکینز در سال 2021 برای بازی در فیلم «پدر» برنده جایزه اسکار شد. پیش از این برای «سکوت بره ها» جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد. او همچنین برای بازی در فیلم های «بازمانده روز»، «نیکسون»، «دو پاپ» و «آمیستاد» نامزد اسکار شده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =