اشتون کوچر و میلا کونیس از سازمان مبارزه با قاچاق کودکان استعفا دادند

اشتون کوچر و میلا کونیس

اشتون کوچر و میلا کونیس به طور رسمی از هیئت رهبری Thorn سازمان ضد قاچاق کودکان که اشتون به همراه همسر سابقش دمی مور در سال 2009 تأسیس کرده بود، کناره گیری کردند. کوچر در نامه استعفای خود به سازمان، تصمیم خود را برای ترک گروه مستقیماً به دنی مسترسون مرتبط دانست.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 اشتون در نامه خود درباره دنی مسترسون بازیگر سریال «The 70s Show» که به جرم تجاوز محکوم شده است. صحبت کرد و از او حمایت کرد. این موضوع باعث شد که اشتون و میلا مورد انتقاد قرار بگیرند.

اشتون کوچر و میلا کونیس

نامه استعفای اشتون کوچر

دنی اکنون به دو اتهام تجاوز جنسی محکوم شده است. کوچر در نامه استعفای خود نوشت: «قربانیان سوء استفاده جنسی در تمام طول تاریخ ساکت شده اند. و بیانیه ای که ارائه کردم نمونه دردناک دیگری از بازجویی از قربانیانی است که به اندازه کافی شجاع هستند. تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.»

اشتون کوچر و میلا کونیس همسرش همچنین بیانیه ای درخشان برای حمایت از مسترسون نوشتند، که تیم حقوقی او (ناموفق) امیدوار بود که منجر به صدور حکم سبک تر برای این بازیگر شود. اشتون همچنین از سمت خود به عنوان ناظر در هیئت مدیره تورن کناره گیری کرده است.

او گفت: “پس از اینکه من و همسرم چندین روز به گوش دادن و گفتگو با بازماندگان و کارمندان و رهبری در Thorn پرداختیم این تصمیم را گرفتیم. که بلافاصله به عنوان رئیس هیئت مدیره استعفا بدهم. من می‌خواهم از همه قربانیان خشونت جنسی و همه کسانی که در تورن به خاطر کاری که انجام دادم صدمه دیده‌اند، از صمیم قلب عذرخواهی کنم. و برای کل جامعه وکالت، عمیقا متاسفم. من به آنچه در دهه گذشته به دست آورده ایم افتخار می کنم. و به حمایت از کار Thorn ادامه خواهم داد. از حمایت و تلاش خستگی ناپذیر شما در این امر سپاسگزارم.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 10 =