آبری پلازا به “Agatha: Coven of Chaos” پیوست

آبری پلازا

Agatha: Coven of Chaos به تازگی به یک عضو جدید خوش آمد گفت. اعلام شد که آبری پلازا به بازیگران سریال جدید دیزنی + Agatha: Coven of Chaos می‌پیوندد که کاترین هان در نقش آگاتا هارکنس نقش اصلی را بازی می‌کند. نقشی که او در WandaVision در سال 2021 ایفا نمود. Agatha: Coven of Chaos اسپین آف سریال وانداویژن است.

ماهیت نقش پلازا هنوز یک راز است. اما انتخاب بازیگران نشانه‌ای از این است که سریال Disney+ قطعاً در حال ساخت است و طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که این اطلاعیه ها همچنان ادامه داشته باشند. روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه جو لاک ستاره Heartstopper نیز برای ایفای نقش در سری جدید MCU  انتخاب شده است.

آبری پلازا

داستان آگاتا هارکنس

آگاتا هارکنس (هان) در ابتدا در نقش “آگنس همسایه فضول” در کمدی که واندا (الیزابت اولسن) برای خودش و همسرش ویژن (پل بتانی) ساخته بود، ظاهر شد. در اپیزود هفتم او خود را یک جادوگر به نام آگاتا هارکنس نشان داد که این موضوع هر اتفاق عجیبی را در شهر وست‌ویو توجیح می کند. او در پایان توسط واندا طلسم شد تا در همان شخصیت کمدی خود باقی بماند و جادوگری را از یاد ببرد. اتفاقا آگاتا تنها شخصیت از WandaVision نیست که یک اسپین آف در دست ساخت دارد. زیرا اخیراً اعلام شد که Bettany’s White Vision مجموعه‌ای از خودش را با عنوان Vision Quest در دست ساخت دارد.

Agatha: Coven of Chaos سال گذشته رسماً دستور ساخت سریال را دریافت کرد. جک شفر به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی این پروژه را بر عهده دارد. علاوه بر پلازا، هان و لاک در این سریال حضور دارند. این سریال همچنین دارای شخصیت Emma Caulfield Ford است که نقش Dottie ساکن Westview را در WandaVision بازی می کرد.

در حال حاضر تاریخ انتشاری برای Agatha: Coven of Chaos وجود ندارد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =