فیلمبرداری بالرین اسپین آف جان ویک با بازی آنا د آرماس به پایان رسید

بالرین اسپین آف جان ویک

لن وایزمن می‌گوید که فیلمبرداری بالرین اسپین آف جان ویک با بازی آنا د آرماس به پایان رسیده است. در مصاحبه اخیر از وایزمن در مورد بالرین اسپین آف آینده جان ویک که او با بازی آنا د آرماس  کارگردانی می کند، سوال شد.

وایزمن گفت : “ما در حال حاضر در یک دوره سکوت هستیم. اما من به تازگی کار را تمام کرده‌ام. این یک فیلم واقعا سرگرم کننده است.”

وایزمن برای مقایسه بالرین با نقش دی آرماس در فیلم « No Time to Die » در سال 2021 گفت: «این دقیقاً همان کاری است که ما قرار انجام دادیم. نقش 15 دقیقه ای آنا در آن فیلم را دوست داشتید؟ خب، حالا دو ساعت می توانید آنا را در همان نقش ببینید!»

بالرین اسپین آف جان ویک

درباره بالرین چه می دانیم؟

در آوریل 2023 Lionsgate اعلام کرد که Ballerina در ژوئن 2024 در سینماها اکران خواهد شد. در حالی که در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد طرح داستان وجود ندارد. فیلم بین وقایع John Wick: Chapter 3 — Parabellum و John Wick: Chapter 4 اتفاق می‌افتد. د آرماس نقش یک قاتل بسیار ماهر به نام رونی را بازی می کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلمنامه بالرین توسط شای هاتن نوشته شده است. در حالی که باسیل ایوانیک، اریکا لی، کیانو ریوز و چاد استاهلسکی به عنوان تهیه کننده فعالیت می کنند. ریوز در این فیلم نقش جان ویک را بازی خواهد کرد و گابریل بیرن، لنس ردیک، کاتالینا ساندینو مورنو، نورمن ریدوس و ایان مک شین نیز در این فیلم بازی خواهند کرد.

یکی دیگر از اسپین‌آف‌های جان ویک The Continental است که در 22 سپتامبر در Peacock پخش شد. سریال پیش درآمد در دهه 1970 می‌گذرد و به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه وینستون اسکات (با بازی مک‌شین در فیلم‌های جان ویک) مالک هتل اصلی شد. کالین وودل، مل گیبسون، هوبرت پوینت دو ژور، جسیکا آلن و میشل پرادا در The Continental به ایفای نقش می پردازند.

بالرین قرار است در تاریخ 7 ژوئن 2024 بر روی پرده سینماها برود.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 13 =