اما کورین در فیلم Nosferatu ساخته رابرت اگرز حضور دارد

اما کورین در فیلم Nosferatu

فیلم اکسپرسیونیستی صامت آلمانی Nosferatu محصول 1922 که بر اساس رمان برام استوکر دراکولا ساخته شده است. هنوز مخاطبان را تا به امروز می ترساند. داستان درباره یک کنت مرموز اورلوک است که توماس هاتر، مشاور املاک و مستغلات را به قلعه ترانسیلوانیا خود احضار می کند تا به او کمک کند تا دارایی بیشتری به دست آورد. حالا این فیلم قرار است یک بازسازی تازه داشته باشد و گفته می شود اما کورین در فیلم Nosferatu در لیست بازیگران حضور دارد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 ساخت فیلم با ناکامی، تغییر بازیگران و تاخیر همراه بوده است. از هری استایلز که پروژه را ترک می کند. تا تغییر نقش از آنیا تیلور-جوی به لیلی رز-دپ در نقش الن. تیلور جوی به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی برای فیلمبرداری Furiosa، دنباله فیلم Max Mad: Fury Road در سیدنی کنار گذاشته شد.

ددلاین گزارش می‌دهد که این فیلم ظاهراً داستانی مشابه، شاید تاریک‌تر و روان‌شناسانه‌تر را دنبال می‌کند: «در بازآفرینی جدید، نوسفراتو داستانی گوتیک از وسواس بین یک زن جوان تسخیر شده (لیلی-رز دپ) در آلمان قرن نوزدهم است و خون آشام باستانی ترانسیلوانیا (بیل اسکارسگارد) که او را تعقیب می کند و وحشت ناگفته ای را با خود به ارمغان می آورد.

.

چه کسی به بازیگران نوسفراتو می‌پیوندد؟

بازیگران در حال تایید نهایی هستند. لیلی رز دپ، بیل اسکارسگارد و نیکلاس هولت در حال حاضر در لیست هستند. حضور اما کورین در فیلم Nosferatu و در لیست بازیگران جدیدترین موردی ست که به ترکیب اضافه شده است.

هنوز تایید نشده است ویلم دفو، که یکی از همکاران قبلی Eggers در The Lighthouse و The Northman است. نقشی که او بازی خواهد کرد تایید نشده است.

اما کورین در فیلم Nosferatu

فیلمبرداری نوسفراتو کجاست؟

نماهای داخلی فیلم در تورنتو، جایی که تولید فانوس دریایی در آن انجام شد، انجام خواهد شد. یکی از عوامل تولید فیلم فاش کرده است که «بیشتر [فیلم]» در پراگ فیلمبرداری خواهد شد.

.

تاریخ اکران فیلم نوسفراتو چه زمانی است؟

تاریخ اکران این فیلم اعلام نشده است. زیرا قرار است این فیلم از ماه آینده وارد تولید شود. اما Focus Feature فیلم را تولید و توزیع خواهد کرد.

منبع Russh

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 15 =