اقتباس ترسناک و شیطانی بامبی در راه است

بامبی

مثل اینکه Winnie the Pooh: Blood and Honey برای خراب کردن کامل دوران کودکی ما کافی نبود. حالا ساخت اقتباس شیطانی Bambi: The Reckoning اعلام شد.

همانطور که توسط Dread Central گزارش شده است استودیو ITN و Jagged Edge Productions برای مقابله با آهوی مظلومی که مادرش را به دست شکارچیان شیطانی از دست می دهد، با هم متحد شده اند. هنوز جزئیات داستان فاش نشده است. اما احتمالاً می توانیم فرض کنیم که فیلم با انتقام گرفتن بامبی از افرادی که مادرش را به قتل رسانده اند، پایان می یابد.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 کارگردانی این فیلم بر عهده اسکات جفری خواهد بود که در رزومه خود فیلم هایی مانند Kingdom of the Dinosaurs، Exorcist Vengeance و Spider from the Attic را در کنار Rhys Frake-Waterfield این کارگردان فیلم وینی د پو: خون و عسل را در کارنامه خود دارد. یک اقتباس شرورانه از وینی د پو بامزه و خندان.

بامبی

داستان بامبی

جفری گفت: «فیلم یک بازگویی فوق‌العاده تاریک از داستان 1928 خواهد بود که همه ما می‌شناسیم و دوست داریم. بامبی با الهام گرفتن از طرح مورد استفاده در نتفلیکس، یک ماشین کشتار شرور خواهد بود که در بیابان کمین می کند. آماده باید شاید بامبی دچار هاری شده باشد!»

در حالی که هنوز تاریخ اکران Bambi: The Reckoning مشخص نشده است. فیلمبرداری این فیلم در ژانویه 2023 آغاز می شود. با این حال Winnie the Pooh: Blood and Honey تنها برای یک روز در تاریخ 15 فوریه 2023 در ایالات متحده اکران می شود. تاریخ انتشار در بریتانیا هنوز اعلام نشده است.

در اقتباس ترسناک وینی، کریستوفر در حال التماس به پو و پیگلت که پس از سال ها بی توجهی وحشی و شرور شده اند، می گوید: “ما قبلاً با هم دوست بودیم، چرا این کار را می کنی؟ من هرگز ترکت نمی کردم، قسم می خورم.”

منبع Digitalspy

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =