جوانترین شهردار سیاهپوست آمریکا در شهر آرکانزاس انتخاب شد

جوانترین شهردار سیاهپوست آمریکا

رأی دهندگان در شهر کوچک ارل، جوانترین شهردار سیاهپوست آمریکا را در دور دوم انتخابات سه شنبه شب انتخاب کردند.

جیلن اسمیت 18 ساله، به تازگی از دبیرستان ارل فارغ التحصیل شده است. اما در ژانویه او شهردار شهر ارل خواهد شد. شهری که حدود 2000 نفر در آن زندگی می کنند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بر اساس نتایج انتخابات، اسمیت موفق به کسب 218 رای شد در حالی که رقیب وی نیمی متیوس 139 رای کسب کرد.

 اسمیت روز سه شنبه در یک پست فیس بوک برنده شدن خود را اعلام کرد و گفت: “شهروندان ارل به صورت رسمی اعلام میکنم من شهردار جدید شما در ارل، آرکانزاس هستم. “حال می توانیم بخش ارل را به شهر بهتری تبدیل کنیم.” من می خواهم از همه حامیانم برای اینکه به پای صندوق های رای آمدند تشکر کنم. من واقعاً از همه شما سپاسگزارم.»

WKRC گزارش داد که تمرکز اسمیت به عنوان شهردار بر بهبود امنیت عمومی و حمل و نقل، تخریب خانه های متروکه و تاسیس یک فروشگاه مواد غذایی در شهر خواهد بود.

متیوس که به مدت 30 سال به عنوان سرپرست در این شهر خدمت می کرد، به WKRC گفت که او و این جوان 18 ساله با هم دوست هستند و خانواده های آنها سال ها است که یکدیگر را می شناسند.

متیوس گفت: «ما هیچ خصومتی با هم نداریم.همه چیز صمیمانه است. اگر بتوانم به اسمیت کمک کنم تا موفق شود حتما اینکار را انجام خواهم داد.»

جوانترین شهردار سیاهپوست آمریکا

اسمیت و اختلال یادگیری

بر اساس اطلاعات فیس بوک اسمیت، جوانترین شهردار سیاهپوست آمریکا در دوران راهنمایی و دبیرستان سمت های رهبری مختلفی از جمله رئیس انجمن دانش آموزی مدرسه خود را بر عهده داشته است.

اسمیت می‌گوید: «هدف من حمایت از کسانی است که می‌ترسند از خودشان دفاع کنند. “هدف نهایی ارائه کمک، عشق و مراقبت است. با این اوصاف، من رهبر جوانان در جامعه خود هستم. من همیشه به مردم می گویم به شما ایمان دارم.”

اسمیت همچنین می گوید که یک دانش آموز ویژه است. که در سنین پایین دچار اختلال یادگیری شده است.

اسمیت گفت: «این ناتوانی باعث کاهش قدرت و انگیزه من نمی شود. در واقع، این به من انگیزه بیشتری برای رسیدن به هدفم می دهد.»

اسمیت گفت که ناتوانی یادگیری او بر توانایی او برای کسب نمرات بالا در آزمون های استاندارد تأثیر گذاشته و همین موضوع او را از حضور در کالج ها و دانشگاه های معتبر باز می دارد. اما هدف اصلی اسمیت کمک به دیگران است.

من برای ملاقات با نماینده ایالتی و سناتور به آرکانزاس رفتم. من همچنین این فرصت را داشتم که با فرماندار ایالت آرکانزاس در مورد سیستم آموزشی ایالتی، صدای دانش آموزان، اقتصاد ایالتی و راهنمایی در مورد چیزهایی که برای شهردار شدن لازم است با او صحبت کنم.

منبع Thehill

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 13 =