لئوناردو دی کاپریو در فصل دوم Squid Game

Squid Game

هوانگ دونگ هیوک کارگردان می گوید ممکن است از لئوناردو دی کاپریو خواسته شود که به بازیگران «Squid Game» ملحق شود، فصل دوم قرار است در سال 2024 پخش می شود.

هیوک، نویسنده و کارگردان سریال گفت که لئوناردو دی کاپریو ممکن است برای پیوستن به بازیگران سریال برنده امی «بازی مرکب» نتفلیکس در فصل آینده دعوت شود.

کارگردان سریال در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در سئول به میزبانی نتفلیکس، در پاسخ به این سوال که آیا بازیگر معروف هالیوودی در فصل دوم «بازی ماهی مرکب» بازی خواهد کرد، گفت: «هیچ بازیگر شناخته شده هالیوودی در فصل دوم وجود نخواهد داشت. این موضوع در برنامه کاری ما نیست.

اما اگر تغییراتی پیش بیاید شاید در فصل 3 این اتفاق بیفتد. اما برای فصل 2 همچنان در کره سریال را خواهیم ساخت. لئوناردو دی کاپریو گفت که از طرفداران پر و پا قرص «بازی ماهی مرکب» است. بنابراین اگر زمان یا فرصت اجازه داد شاید از او بخواهیم که به سریال ما بپیوندد.

زمان پخش فصل دوم سریال

هوانگ تایید کرد که فصل دوم فیلمبرداری در سال 2023 آغاز و در سال 2024 منتشر خواهد شد. هوانگ گفت: «ما فیلمبرداری فصل 2 را از سال آینده آغاز خواهیم کرد و سال بعد منتشر خواهد شد.

تیم «بازی مرکب» در نشست مطبوعاتی برای جشن گرفتن موفقیت بی‌سابقه در جوایز امی حضور داشت. به جز بازیگر نقش اول، لی جونگ جائه، که به دلیل اکران اولین کارگردانی خود در آمریکای شمالی غایب بود.

Squid Game

لی از طریق یک ویدئو ضبط شده به رسانه ها گفت: «اگرچه اخبار زیادی درباره «بازی ماهی مرکب» منتشر شده است و ما جوایز زیادی دریافت کرده ایم. اما چیزی که برای من مهمتر و خوشحال کننده تر است. این واقعیت است که محتوای سریال و فیلم های کره ای در حال گسترش و محبوبیت است. افراد زیادی در سراسر جهان منتظر هستند تا  فصل‌های 2 و 3 «بازی ماهی مرکب» منتشر شود. تا فیلمسازان، بازیگران و هنرپیشه‌های درخشان‌تر فرصت‌های بیشتری برای معرفی به مخاطبان جهانی را به دست بیاورند.»

«بازی مرکب» تقریباً یک سال پیش از طریق نتفلیکس به نمایش درآمد. به عنوان اولین درام کره‌ای که با بیش از 1.65 میلیارد ساعت تماشا بر 10 جدول پربیننده‌ترین نمایش تلویزیونی هفتگی نتفلیکس در سراسر جهان در 94 کشور جهان حاکم شد.

به گزارش مووی21 علاوه بر جوایز گلدن گلوب و جوایز انجمن بازیگران سینما، «بازی‌ مرکب» 14 نامزدی جایزه امی را به دست آورد و شش برد تاریخی از جمله بهترین بازیگر نقش اول در سریال درام برای لی، بهترین کارگردانی برای سریال درام برای هوانگ، بهترین بازیگر زن مهمان در یک سریال درام (لی یو می)، بهترین طراحی تولید برای برنامه روایی معاصر، بهترین اجرای بدلکاری و بهترین جلوه های ویژه در یک قسمت.

هوانگ گفت: «ما محتوایی تولید کردیم که باعث شد در بازار جهانی معروف شویم. من فکر می‌کنم ما محتوای باکیفیتی تولید کردیم. این روزها باید در فکر کیفیت محتوای تولید شده باشیم زیرا بازار رقابت جهانی بسیار داغ است.»

هوانگ به عنوان اولین کارگردان کره ای برنده جوایز امی گفت که همیشه هدفش این بوده که بین المللی شود اما هرگز انتظار این موفقیت بزرگ را نداشت و امیدوار است که برنده امی یک عنوان الهام بخش برای سازندگان محتوای بین المللی در آینده باشد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =