گیشه هالیوود: «باربی» به فروش 1.18 میلیارد دلاری و «اوپنهایمر» به مرز 650 میلیون دلار رسید!

«Barbie» فروش 1.18 میلیارد دلار در گیشه جهانی کسب کرده است. آن هم تقریباً یک ماه پس از رفتن روی پرده نفره ای. که اکنون باربی به عنوان دومین اکران پرفروش تاریخ برادران وارنر در سطح بین المللی قرار دارد. این فیلم در این هفته 45.1 میلیون دلار از 75 کشور به دست آورد. تا فروش خارجی خود را به 657.6 میلیون دلار برساند. مارگو رابی و رایان گاسلینگ. با پشت سر گذاشتن فیلم Frozen II. که جنیفر لی کارگردانی آن را بر عهده داشت. فیلم جدید وارنر پردرآمدترین فیلم یک فیلمساز زن شد.

Barbie فروش 1.18 میلیارد دلاری

بعد از فروش 1.18 میلیارد دلاری Barbie رقیب. آن فیلم «oppenheimer» کریستوفر نولان همچنان در باکس آفیس جهانی قد علم میکند.و 32 میلیون دلار به فروش خود اضافه کرده است. اوپنهایمر با درجه R تاکنون. در سراسر جهان 649 میلیون دلار. به دست آورده است. این فیلم با پیشی گرفتن. از «نجات سرباز رایان». و فیلم قبلی نولان «دانکرک» پردرآمدترین فیلم تاریخ جنگ جهانی دوم است.

در جای دیگر، «The Meg 2: The Trench» بیش از 43.7 میلیون دلار از 75 بازار خارجی به دست آورد. که مجموع فروش بین المللی دنباله را به 202.8 میلیون دلار رساند. برادران وارنر این فیلم را درباره یک کوسه ماقبل تاریخ تهیه کرده است که همتای خود را در جیسون استاتهام ملاقات می کند.

فیلم «Gran Turismo: Based a True Story» شرکت کلمبیا پیکچرز و سونی، عرضه بین‌المللی خود را با 10.7 میلیون دلار از 30 بازار بزرگ آغاز کرد. این فیلم به ویژه در فرانسه، جایی که 2.3 میلیون دلار درآمد داشت، پس از آن انگلستان با 1.3 میلیون دلار و استرالیا و آلمان با یک میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار گرفتند. اقتباس از بازی ویدیویی پلی استیشن در 25 آگوست در ایالات متحده اکران می شود.

منبع variety

https://variety.com/2023/film/box-office/barbie-global-box-office-record-oppenheimer-results-1235695070/

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 13 =