تاریخ انتشار فیلم Argylle 2023 مشخص شد

تاریخ انتشار فیلم Argylle 2023

تاریخ انتشار فیلم Argylle 2023 مشخص شد. این فیلم در آگوست سال 2023 در انگلستان اکران خواهد شد. آرگایل (Argylle) فیلمی رو به انتشار در ژانر جاسوسی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی متیو وان است. این فیلم را جیسون فوکس بر پایهٔ رمانی رو به انتشار به همین نام نوشتهٔ الی کانوی نویسندگی و تهیه کرده‌است. طبق اخبار هالیوود مووی 21  در این فیلم گروه بازیگر‌ان متشکل از هنری کویل، سم راکول، برایس دالاس هاوارد، برایان کرانستون، کاترین اوهارا، جان سینا، ساموئل ال. جکسون، دوآ لیپا آریانا دبوس, و راب دلینی حضور دارند.

این فیلم داستان «بزرگترین جاسوس جهان» را در رویدادی در لندن، آمریکا و سرتاسر جهان دنبال می‌کند. زیگی کاماسا مدیر عامل شرکت تولید Vaughn Marv گفت: به راحتی می توانم بگویم این فیلم بزرگترین پروژه ای است که این شرکت از زمان همه‌گیری کرونا برنامه‌ریزی کرده است. تاریخ انتشار فیلم Argylle 2023  در ماه اوت یا آگوست امسال است که در اروپا نمایش داده شود. دوآ لیپا ستاره پاپ علاوه بر اجرای ترانه برای فیلم، اولین اجرای خود به عنوان هنرپیشه را در این فیلم خواهد داشت.

Argylle  اولین فیلم از فرانچایز 3 قسمتی خواهد بود که ماجراجویی های آن در آمریکا، لندن و سایر نقاط جهان اتفاق می افتد.

تاریخ انتشار فیلم Argylle 2023

داستان فیلم

یک جاسوس در کلاس جهانی که از فراموشی رنج می برد فریب خورده و باور می کند که یک رمان نویس پرفروش در ژانر جاسوسی است. پس از بازگشت خاطرات و مهارت‌های کشنده‌اش، او راهی انتقام از سازمان مخفی که قبلاً برای آن کار می‌کرد، می شود.

منبع Karnatakastateopenu

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =