حضور جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan تایید شد؟

جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan

دنیای جاسوسی یاشرج فیلمز مدتی است که در هوا است. این دنیا در ابندا به عنوان یک مجموعه فیلم آغاز شد و در نهایت به عنوان یک جهان سینمایی با تلاقی عناصر داستانی، مکان‌ها، بازیگران و شخصیت‌های مشابه گسترش یافت. آخرین نسخه از دنیای جاسوسی با بازی شاهرخ خان، Pathaan بود و فیلم بعدی سلمان خان ببر 3 خواهد بود.

علاوه بر این، YRF در تلاش است تا جهان سینمایی خود را به بزرگترین دنیای سینمای هند تبدیل کند. با پیوستن NTR به War 2، Aditya Chopra قصد دارد از مرزهای منطقه عبور کند و می خواهد بازار بزرگی را در جنوب برای فیلم های هندی باز کند. در همین حال او برنامه های بزرگ تری برای فیلم اکشن شاهرخ خان و سلمان خان دارد. طبق گزارش‌ها، گروه دو نفره کاران آرجون به زودی در بزرگترین اکشن مهیج هندی که به طور آزمایشی از آن با عنوان «Tiger VS Pathaan» یاد می‌شود، همکاری خواهند کرد.

جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan

حضور جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan

طبق آخرین اخبار منتشر شده، YRF Productions اکنون به دنبال جذب یک بازیگر هالیوودی برای ایفای نقش شرور در Magnum Opus است. گزارش‌ها ادعا می‌کنند که جست‌وجو در حال حاضر به جیسون موموآ، ستاره «آکوامن» ختم شده است و این بازیگر هالیوود برای پیوستن به بازیگران ستاره‌ای «تایگر علیه پاتان» در نظر گرفته می‌شود. حضور جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan با توجه به اینکه او طرفداران زیادی در هالیوود دارد در بالیوود نیز می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

او به زودی در فیلم Fast X در کنار وین دیزل حضور خواهد داشت. اگر YRF موفق شود او را به دنیای جاسوسی بیاورد، یکی از پروژه های مورد بحث در سراسر جهان خواهد بود. علاوه بر این، این فیلم پتانسیل فروش 3000 کرور در باکس آفیس جهانی را خواهد داشت. با این حال، تاکنون چیزی تایید نشده است. سازندگان هنوز اعلامیه رسمی در مورد آن اعلام نکرده اند.

جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan

Tiger VS Pathaan بودجه، فیلمبرداری و دستمزد بازیگران

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم در مقیاس انبوه تولید خواهد شد و بسیار پرهزینه خواهد بود. در حال حاضر شایعه شده که Tiger VS Pathaan یکی از پرهزینه ترین فیلم های بالیوود با بودجه تخمینی 300 کرور است. که شامل دستمزد بازیگران نمی شود. با این وجود، Tiger VS Pathaan در حال حاضر در مرحله نگارش است. این فیلم برای اکران جشن بزرگ در سال 2025 برنامه ریزی شده است. و انتظار می رود فیلمبرداری آن در ژانویه 2024 آغاز شود.

جیسون موموآ در فیلم هندی Tiger vs Pathaan

همه چیز درباره YRF SPY UNIVERS

YRF’s Spy Universe یک دنیای سینمایی هندی است که بر روی مجموعه ای از فیلم های اکشن-هیجانی جاسوسی با بازی چندین عامل ساختگی RAW متمرکز شده است. اولین فیلم جهان ذکر شده سلمان خان و کاترینا کیف، تایگر بود که در سال 2012 اکران شد و دنباله آن تایگر زیندا های (2017) و سپس جنگ (2019) با بازی هریتیک روشن و کاترینا کایف ساخته شد. در حین فیلمبرداری جنگ، آدیتیا چوپرا تهیه‌کننده و سیذارت آناند کارگردان درباره ترکیب این فیلم‌ها و ایجاد دنیایی واحد با ایجاد تلاقی آن‌ها در مسیر یکدیگر بحث کردند. از سوی دیگر، War به عنوان یک فیلم انفرادی بدون ارتباط واضح با دو فیلم دیگر Tiger ساخته شد. و از این ایده که پایه‌ای قوی برای شخصیت‌های جنگ است، حمایت می‌کند.

در حالی که Pathaan در سال 2023 اکران شد. اولین فیلمی بود که دارای یک متقاطع بود. یعنی شخصیت‌های هر دو سری ببر و جنگ به عنوان بخشی از طرح فیلم دیده شدند. اکشن مهیج چهارمین فیلم جاسوسی جهان YRF بود. با بازی کوتاه سلمان خان در پاتان، تایید شد که شاهرخ خان نیز در ببر 3 سلمان که در نوامبر 2023 اکران می شود. او یک نقش کوتاه خواهد داشت.

منبع Filmybaap

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =