تریلر انیمیشن Batman: Mask of the Phantasm نسخه بازسازی شده با کیفیت 4k

تریلر انیمیشن Batman: Mask of the Phantasm

تریلر انیمیشن Batman: Mask of the Phantasm منتشر شد. برادران وارنر اطلاعات بیشتری در مورد نسخه 4K آینده Batman: Mask of the Phantasm و همچنین یک تریلر به اشتراک گذاشته است. خوب است که ببینیم این فیلم در نهایت با کیفیت 4K منتشر می شود. با قضاوت بر اساس تریلر به نظر می رسد که ارزش انتظار را داشته است.

برادران وارنر دیسکاوری سی امین سالگرد این انیمیشن را جشن می گیرد. طرفداران این انیمیشن مورد علاقه خود را با نسخه کاملا بازسازی شده با کیفیت 4K می توانند تماشا کنند.

بربانک، کالیفرنیا – سی‌امین سالگرد تحسین‌برانگیزترین فیلم تاریخ سینمای افسانه‌ای شوالیه تاریکی را هنگامی جشن بگیرید که انیمیشن تازه بازسازی شده Batman: Mask of the Phantasm برای اولین بار به کیفیت 4K Ultra HD می‌رسد. از شرکت Warner Bros. Discovery Home Entertainment، این فیلم با کیفیت 4K Ultra HD در تاریخ 12 سپتامبر 2023 در دسترس خواهد بود.

.

داستان انیمیشن

Batman: Mask of the Phantasm با حذف سیستماتیک مخوف‌ترین گانگسترهای شهر آغاز می‌شود و تقصیر را متوجه Caped Crusader می‌دانند. اما در تاریکی شب های گاتهام یک شرور جدید در سایه است. Phantasm یک شخصیت شوم است که تا حدودی به گذشته بتمن پیوند دارد. آیا شوالیه تاریکی می تواند از پلیس فرار کند، فانتاسم را بگیرد و نام خودش را پاک کند؟

این انیمیشن در 12 سپتامبر 2023 در دسترس خواهد بود.

تریلر انیمیشن Batman: Mask of the Phantasm

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 6 =