دومین تریلر فیلم 2023 Beau Is Afraid با بازی واکین فینیکس

دومین تریلر فیلم 2023 Beau Is Afraid

دومین تریلر فیلم 2023 Beau Is Afraid منتشر شد. بیو می‌ترسد (Beau Is Afraid) یک فیلم کمدی ترسناک سوررئالیستی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی آری آستر است. این فیلم داستان مردی مودب اما سرشار از اظطراب را روایت می کند که پس از مرگ ناگهانی مادرش، با تاریک ترین ترس های زندگی اش رو به رو می شود و بعد از آن در حماسه ای، سفری پیچیده و کابوس مانندی را برای بازگشت به خانه آغاز می کند.

 در این فیلم واکین فینیکس، ناتان لین، پتی لوپن، ایمی رایان، کیلی راجرز، پارکر پوزی، استیون مک‌کینلی هندرسون، هیلی اسکوایرز، مایکل گاندولفینی، زوئی لیستر-جونز و ریچارد کیند به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم توسط ای۲۴ در سومین همکاری این شرکت با استر، پس از موروثی (۲۰۱۸) و میدسامر (۲۰۱۹) تولید شده‌است.

اخبار مرتبط: تریلر اول فیلم Beau Is Afraid

.

داستان فیلم

این فیلم به‌عنوان یک «فیلم ترسناک سوررئالیستی در طول چند دهه، در زمان جایگزین کنونی» توصیف شده‌است که در آن واکین فینیکس در نقش بیو بازی می‌کند. «مردی به شدت مضطرب اما خوش‌نظر که رابطهٔ بدی با مادر خود دارد و هرگز پدرش را نشناخته‌است. در ادامه مادرش می‌میرد. او به خانه سفر می‌کند و در راه خود تهدیداتی ماوراءطبیعی را تجربه می‌کند».

بیو می‌ترسد قرار است در ۲۱ آوریل ۲۰۲۳ در ایالات متحده منتشر شود.

دومین تریلر فیلم 2023 Beau Is Afraid :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =