دومین عطر بیلی آیلیش با نام Eilish No. 2 رونمایی شد

Eilish No. 2

بیلی آیلیش با رونمایی از عطر جدیدش طرفداران را شگفت زده کرد. Eilish No. 2 نام دومین عطر این خواننده است. عطر اول بیلی در اوایل امسال ارائه شده بود.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 پست بیلی در اینستاگرام برای رونمایی از عطر جدیدش: “حدس بزن چی شده!!!! Eilish No. 2 فردا ساعت 9 صبح به وقت محلی در ایالات متحده در دسترس خواهد بود”. «من خیلی هیجان زده هستم که شما این عطر را داشته باشید.»

Eilish No. 2

در تبلیغات این عطر، بیلی با قرار گرفتن در زیر باران در مجموعه ای از عکس ها حاضر شد.

طرفداران در کامنت ها نظرات متفاوتی داشتند. اما بیشتر نظرات منفی بود. اما ایلیش توضیح داد که چرا تصمیم گرفته یک حالت تیره و مرطوب را برای عطر خود ارائه دهد.

Eilish No. 2

دلیل تیره بودن طراحی عطر

اییلیش گفت “من واقعاً ایده دنیای تاریک‌تر و بارانی‌تر برای Eilish No.2 را دوست داشتم. ما با عناصر اصلی “ایلیش” یعنی حس گرما و اسانس شیرین شروع کردیم. اما سپس عناصر تند و چوبی را اضافه کردیم.” اگرچه این عطر دومین عطر او است. اما به نظر می رسد عطر دیگری نیز در راه باشد.

قرار است نام آن Elish No. 2 باشد. بیلی می گوید عدد 2 یک پیوند جالب با شکل عطر دارد. طراحی شیشه و بسته بندی بسیار شبیه به عطر اولی است و قسمت‌های بدن مورد علاقه آیلیش: گردن و استخوان ترقوه را نشان می‌دهد.

Eilish No. 2

بیلی به‌ عنوان یک علاقه‌ مند به عطر، هیجان‌زده بود تا عطر جدید خود را بسازد. به همین دلیل از برنامه‌های خود کناره گیری کرد و به آزمایشگاه عطر آمد تا مستقیماً با عطرساز ملاقات و کار کند. بیلی دقیقا می دانست که می خواهد چه چیزی خلق کند. لوری سینگر رئیس پارلوکس، درباره این عطر گفت: رایحه ای مرطوب، بارانی، تند و چوبی به نام Eilish No.2.

Eilish No.2 در 18 نوامبر به طور انحصاری در BillieEilishFragrances.com به فروش می رسد و قیمت آن 72 دلار است.

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =