باکس آفیس: Black Adam در صدر جدول فروش فیلم های DCEU

DCEU

بلک آدام در دومین هفته اکرانش 27.7 میلیون دلار به دست می آورد که به آن اجازه می دهد تا از مرز 100 میلیون دلار سریعتر از هر فیلم اخیر DCEU عبور کند. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

بلک آدام در دومین آخر هفته اکران خود در باکس آفیس داخلی از مرز 100 میلیون دلار عبور کرده است. Black Adam جدیدترین فیلم DCEU است که در 21 اکتبر اکران می شود. این فیلم که دوئین جانسون ستاره را با کارگردان Jungle Cruise Jaume Collet-Serra دوباره متحد می کند. داستان اصلی ضدقهرمان یک برده سابق را دنبال می کند که ویژگی خداگونه به او داده شده است. حال او پس از 5000 سال از زندان آزاد شده است. در روزگار مدرن با انجمن عدالت آمریکا مواجه می‌شود که شامل هاکمن (آلدیس هاج)، دکتر فیت (پیرس برازنان)، سیکلون (کوینتسا سویندل) و اتم اسمشر (نو سنتینو) است.

DCEU

بلک آدام آخر هفته افتتاحیه خوبی داشت و با فروش 67 میلیون دلار در جایگاه اول باکس آفیس داخلی قرار گرفت. این بهترین آخر هفته افتتاحیه برای هر فیلمی در این مجموعه از زمان آکوامن در سال 2018 بود. همچنین بهترین آخر هفته افتتاحیه باکس آفیس برای هر فیلمی با بازی The Rock بود.

بلک آدام 27.7 میلیون دلار دیگر در این آخر هفته به دست آورد و مجموع فروش داخلی خود را به 111 میلیون دلار رساند. در حالی که این نشان دهنده افت 59 درصدی بین هفته اول و دوم است. این نوع کسادی باکس آفیس در تعطیلات آخر هفته می تواند به دلیل جشن هالووین باشد. بعلاوه این برداشت همچنان کافی بود تا فیلم جایگاه خود را در رتبه اول در آخر هفته حفظ کند و از فیلم ترسناک جدید Prey for the Devil که اولین نمایشش در رتبه 3 بود، پیشی بگیرد.

DCEU

عملکرد بلک آدام در مقایسه با سایر فیلم های اخیر DCEU چگونه است؟

پس از افتتاحیه قدرتمند آکوامن که بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان به دست آورد. بلک آدام هنوز راه درازی برای تحقق آن در پیش دارد. در حال حاضر اوضاع خوب به نظر می رسد. زیرا افتتاحیه آن از اکران های دوران همه گیر DCEU از جمله The Suicide Squad و Wonder Woman 1984 و همچنین فیلم های اخیر قبل از همه گیری مانند Birds of Prey 2020 و Shazam 2019 پیشی گرفت. از آن فیلم ها فقط Shazam! در کل اکران خود بیش از 100 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی به دست آورد و سه هفته طول کشید تا در سینماها از این مرز عبور کند.

آکوامن نیز دو هفته طول کشید تا از 100 میلیون دلار عبور کند. با این حال آخر هفته آینده شاهد اکران فیلم Panther: Wakanda Forever خواهیم بود، که مانع بزرگی برای جذب مخاطبان جدید است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =