تریلر نهایی فصل ششم Black Mirror با هنرنمایی آرون پال و سلما هایک

تریلر نهایی فصل ششم Black Mirror منتشر شد. آینه سیاه (Black Mirror) یک سریال در ژانر علمی-تخیلی و محصول کشور بریتانیا است. که توسط چارلی. بروکر ساخته. شده‌است. بروکر علاوه بر نویسندگی، به همراه آنابل جونز یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی کار نیز است. هرکدام از اپیزودهای سریال، داستان و گروه بازیگران متفاوت دارند. آینه سیاه نگاهی به رابطه تکنولوژی با انسان و تأثیر آن بر زندگی دارد. اکثر قسمت‌های سریال در جامعه‌ای مدرن رخ می‌دهند و در آن نیمه تاریک رابطه انسان با تکنولوژی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بروکر برای خلق فضا و نوشتن داستان‌های مختلف آینه سیاه از سریال مشهور منطقه گرگ‌ومیش الهام گرفته‌است. چارلی دوست داشت. تا در سریال بدون ترس و سانسور به سراغ موضوعات. روز و ملتهب. رفته و آن‌ها. را به چالش بکشد. بروکر در آینه سیاه، تمرکز خود را بر روی رابطه انسان با تکنولوژی گذاشته‌است.

از اینجا میتوانید رتبه بندی بهترین فصل های آینه سیاه را ببنید.

بازیگران

در این فصل «آرون پال» بازیگر سریال برکینگ. به جمع بازیگران آینه. سیاه اضافه شده است. «زاسی بیتس»، «آرون پل»، «آنی مورفی»، «جاش هارتنت»، «پاپا اسیدو»، «کیت مارا»، «دنی رامیرز»، «کلارا روگارد». «مایکل سرا»، «راب دلنی»، «روری کالکین»، «سلما هایک»، «انجانا واسان» و «اودن تورنتون» از جمله بازیگران فصل ششم «آینه سیاه» خواهند بود. در این تیزر. نشان داده می‌شود. که «آرون پل» ظاهراً در یک سفینه فضایی به سر می‌برد.

فصل ششـم در جوئن سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

تریلر نهایی فصل ششم Black Mirror :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − پنج =