خداحافظی بلیک شلتون بعد از 23 فصل The Voice

بلیک شلتون

بلیک شلتون پس از 12 سال تصمیم گرفته تا یک قدم از وظایف مربیگری خود در The Voice عقب نشینی کند. The Voice همچنین مربیان فصل 23 را نایل هوران خواننده کانتری، چنس رپر و کلی کلارکسون اعلام کرد.

روز سه شنبه خواننده ” God’s Country” اعلام کرد که فصل بعدی برنامه مسابقه خوانندگی آخرین فصل او خواهد بود . او 23 فصل متوالی با این برنامه همراه بود.

ستاره 46 ساله کانتری در پستی اینستاگرامی خود نوشت: مدتی است که با این موضوع دست به گریبان بودم و تصمیم گرفتم که بعد از فصل 23 زمان آن است که از The Voice کنار بروم. این نمایش زندگی من را از هر نظر تغییر داد و بهتر کرد و همیشه برای من احساس خانه را دارد.”

او ادامه داد: «این 12 سال چرخش صندلی عالی بوده است و من می‌خواهم از همه در « The Voice» و از NBC تشکر کنم. از هر تهیه‌کننده، نویسندگان، نوازندگان، خدمه و افراد کیترینگ، شما بهترین هستید. برای اجرای یک برنامه زنده دو بار در هفته کار، اشتیاق و نوشیدنی‌های بزرگسالان نیاز است.”

بلیک شلتون

شلتون و همسرش گوئن استفانی

شلتون سپس در مورد روابطی که در نمایش ایجاد شد صحبت کرد. من در طول سال‌ها با کارسون و تک تک مربیانم، از جمله همسرم گوئن استفانی، پیوندهای مادام‌العمر برقرار کرده‌ام. و افراد مختلف ما را با استعدادشان شگفت زده می کردند و تشکر ویژه ای دارم از کسانی که من را به عنوان مربی خود انتخاب کردند.”

او در پایان گفت: “در نهایت از همه شما هواداران تشکر می کنم که این هنرمندان ما مربیان و همه افرادی که در “The Voice” به دنبال رویاهای خود هستند را تماشا و حمایت می کنند. بدون شما این اتفاق نمی افتاد!”

شلتون مربیگری فصل اول را در کنار آدام لوین، کریستینا آگیلرا و سیلو گرین آغاز کرد. رهبر گروه Maroon 5 و شلتون تا زمان خروج لوین در فصل 16 با هم مربیگری کردند و ستاره های مختلفی از جمله مایلی سایرس، شکیرا، آشر، نیک جوناس و غیره، صندلی های قرمز را پر کردند. در طول مدت حضورش در نمایش، تیم شلتون در مجموع هشت برد به دست آورد.

جدا از خروج شلتون The Voice همچنین اعلام کرد که چه کسی در کنار او برای فصل 23 مربیگری خواهد کرد. کلی کلارکسون از فصل 21 در این برنامه حضور داشت. در حالی که Chance the Rapper و Niall Horan اولین مربیگری خود را در این سریال خواهند داشت.

بلیک شلتون

داوران جدید

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ستارگان اوایل روز با انتشار یک ایموجی علامت صلح در فید اینستاگرام خود و تگ کردن یکدیگر، این اعلامیه را منتشر کردند. با انتشار این خبر هر کدام هیجان خود را برای فصل جدید به اشتراک گذاشتند.

خواننده 29 ساله “ساندی ” گفت: “من برای پیوستن به The Voice به عنوان مربی برای فصل آینده هیجان زده هستم.” “من هیجان زده هستم که به هنرمندان دیگر کمک کنم تا به سطح بعدی برسند و از این تجربه متحول کننده زندگی بهترین استفاده را ببرند. برای #شانس تیمی آماده شوید.”

هوران 29 ساله اضافه کرد: “من برای پیوستن به این فصل از The Voice به عنوان مربی هیجان‌زده هستم. مشتاقانه منتظرم تا با استعدادهای جدید ملاقات و آن ها راهنمایی کنم. در حالی که با تیم‌های دیگر مبارزه می‌کنیم.”

در همین حال خواننده 40 ساله “Since You’ve Been Gone” گفت که “خیلی هیجان زده است که با خانواده صدای من بازمی گردم!”

تاریخ پخش فصل 23 هنوز مشخص نشده است. اما فصل 22 سریال The Voice را در روزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت 8 بعد از ظهر می توانید از NBC تماشا کنید. ET. با شلتون، گوئن استفانی، کامیلا کابیو و جان لجند به عنوان مربی.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =