جین خواننده BTS در حال آماده شدن برای آموزش نظامی

جین خواننده BTS

جین خواننده BTS یک پست را در اپلیکیشن کره‌ای Weverse به اشتراک گذاشت و به شوخی گفت مدل موی جدید او که برای آماده‌سازی پیش از آموزش نظامی است، «زیباتر» از حد انتظار اوست.

طبق قوانین کره جنوبی، همه مردان توانمند باید بین 18 تا 21 ماه قبل از تولد 30 سالگی خود در ارتش خدمت کنند. از آنجایی که عضو معروف گروه در 4 دسامبر 30 ساله شد. خدمت او از روز سه شنبه آغاز خواهد شد.

Sungdeuk Son مدیر اجرای موسیقی گروه نیز این عکس را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “امیدوارم سفر خوبی داشته باشید و لحظات با ارزشی را در زندگی خود تجربه کنید. 🙏.”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 گروه Big Hit Music از طریق پستی در Weverse، درخواست کرده است که طرفداران از ملاقات جین خواننده BTS در طول خدمت سربازی خودداری کنند.

جین خواننده BTS

در یادداشت آنها آمده است: “جین با ثبت نام در ارتش خدمت خود را در آنجا انجام می دهد. توجه داشته باشید که در روز نام نویسی او هیچ گونه مراسم رسمی برگزار نمی کنیم.”

“قوانین باید در زمان مراسم ورود توسط پرسنل نظامی و خانواده های آنها رعایت شود. برای جلوگیری از هر گونه مشکلی که ممکن است در اثر ازدحام جمعیت پیش بیاید. از طرفداران می خواهیم از بازدید خودداری کنند.” «ما ازشما تا پایان خدمت سربازی و بازگشت جین تقاضای حمایت داریم.» شرکت ما همچنین تلاش خواهد کرد تا هر گونه حمایتی که او نیاز دارد را در این مدت ارائه دهد.

 گروه در یادداشت قبلی در ماه اکتبر اعلام کرد که ” شرکت و اعضای BTS مشتاقانه منتظر هستند تا دوباره به عنوان یک گروه در سال 2025 پس از اتمام خدمت جین، گرد هم آیند.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 12 =