تشویق شش دقیقه ای فیلم Monster در جشنواره کن

فیلم Monster در جشنواره کن

هیروکازو کورئیدا فیلمساز ژاپنی فیلم Monster در جشنواره کن را اکران نمود. این کارگردان ژاپنی روز چهارشنبه در گراند تئاتر لومیر مورد تشویق شش دقیقه ای ایستاده قرار گرفت. او در سال 2018 برای فیلم دزدان فروشگاه برنده نخل طلا شد.

هیروکازو به ژاپنی صحبت کرد و گفت: «متشکرم. برخی از مردم نمی توانند اینجا باشند. نمی توانم صبر کنم تا به ژاپن برگردم و فیلم را به آنها نشان دهم. و از این اولین نمایش فوق العاده به آنها بگویم. این اتفاق در قلب من خواهد ماند.» این نهمین فیلم این فیلمساز در جشنواره است.

فیلم Monster در جشنواره کن داستان مادری را دنبال می‌کند که یک مادر بیوه است و اکنون پسرش میناتو (کوروکاوا سویا) را بزرگ می‌کند که روزهای سختی را در مدرسه ابتدایی‌اش پشت سر می‌گذارد. مادر می‌فهمد که رفتار پسرش عجیب شده است. این رفتارها باعث می شود دیگران قضاوت هایی کنند که از دید هر شخص یک روایت را بیان می کند.

فیلم Monster در جشنواره کن

در نقد فیلم گفته می شود: «هیولا فیلمی است که خود را در رازها و دروغ‌ها می‌پیچد، حقیقت بسته به اینکه در هر لحظه بر چه کسی تمرکز دارید، نمایان می شود. همانطور که اغلب در فیلم های هیروکازو می بینیم خانواده نقش مهمی را ایفا می کند.»

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 کورئیدا سال گذشته جایزه هیئت داوران جهانی کن را برای درام خانوادگی دیگری به نام بروکر به خانه برد که حول محور نوزادان رها شده و کسانی که برای آنها خانه پیدا می کنند، بود. او در سال 2013 برنده جایزه هیئت داوران برای فیلم مانند پدر، مانند پسر شد که جایزه هیئت داوران را نیز دریافت کرد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =