حضور کیت بلانشت در فیلم Rumors تایید شد

کیت بلانشت در فیلم Rumors

گفته می شود که کیت بلانشت به آخرین فیلم محبوب گای مدین به نام Rumors که قرار است فیلمبرداری آن در 9 اکتبر آغاز شود، پیوسته است. فیلم توسط مدین با همکاران قدیمی ایوان جانسون و گالن جانسون کارگردانی خواهد شد. حضور کیت بلانشت در فیلم Rumors می تواند روند سخت فیلم را تغییر دهد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 آخرین فیلم بلانشت تار بود که او در نقش آهنگساز و رهبر ارکستر ایفای نقش کرد که شهرتش ناگهان با افشاگری های زندگی شخصی اش از بین می رود. از دیگر فیلم‌های او می‌توان به «هوانورد» و «جاسمین غمگین» که برای آنها برنده اسکار شد. و همچنین الیزابت، یادداشت‌هایی در مورد یک رسوایی، من آنجا نیستم و کارول.

کیت بلانشت در فیلم Rumors

او در Rumors به عنوان آخرین همکار در A-lister در نظر گرفته شده است. زیرا به نظر می رسد فیلم مستقل کانادایی با توزیع و تحسین منتقدان وارد بازار جهانی شود. گفته می‌شود که آخرین فیلم مدین با SAG-AFTRA قراردادی موقت امضا کرده است تا به بلانشت اجازه دهد بدون نقض محدودیت‌های اعتصاب بازیگران هالیوود در این پروژه ظاهر شود و به ایفای نقش بپردازد.

Rumors محصول مشترک کانادا و آلمان از Buffalo Gal Pictures، Walking Down Broadway Ltd. و Thin Stuff Productions است. Elevation Pictures ایندی را در کانادا منتشر می کند.

Rumors در کانادا از Telefilm Canada و Manitoba Film & Music حمایت مالی دریافت کرده است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + سیزده =