پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 منتشر شد

پوستر کاراکترهای Chicken Run 2

مرغ ها در دنباله انیمیشن Aardman با نام Chicken Run: Dawn of the Nugget برای جنگ آماده هستند. نتفلیکس پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 را منتشر کرد. که پرندگان جدید و بازگشته (و دو موش) در پوسترها دیده می شوند.

همان طور که در پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 دیده می شود آنها با تمام ابزارهایی که در اختیار دارند و عناوین کوچکی که برای این عملیات جدید برای نجات جان مرغ دارند کار خود را شروع می کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 انیمیشن Dawn of the Nugget به طور یکپارچه پس از وقایع استاپ موشن 2000 اتفاق می افتد. مرغ ها که به سختی از تبدیل شدن به پای مرغ در مزرعه توییدی فرار کردند. آرامش را در پناهگاه جزیره ای با تمام منابع برای میزبانی از کل گله یافتند. این مکان بهترین مکان برای جینجر و راکی با بازی جولیا ساوالها و مل گیبسون در فیلم اصلی شد. تا در آنجا ساکن شوند و کودکی به نام مولی را از تخم درآورند. اما این یک پایان خوش برای آنها نیست. زیرا آنها از نقشه جدیدی در سرزمین اصلی مطلع می شوند که جان مرغ ها توسط انسان ها تهدید می شود. به همین دلیل آنها تصمیم می‌گیرند یک بار دیگر با هم متحد شوند تا وارد صحنه شوند و دوستان خود را از این سرنوشت وحشتناک نجات دهند.

پوستر کاراکترهای Chicken Run 2

نقشه پیروزی

برای انجام چنین ماموریت جسورانه ای، همه مرغ ها باید نقش هایی را ایفا کنند تا همه چیز به بهترین شکل پیش برود. جینجر رهبر گروه است. او پس از اینکه توانایی خود را در Chicken Run اصلی ثابت کرد توانست رهبری این گروه را به دست بگیرد. زیرا او ثابت کرد که هیچ دیواری وجود ندارد که نتواند با ابزار مناسب از آن عبور کند.

 اما جینجر مجبور نیست این نقشه را به تنهایی اجرا کند. راکی نیز آماده است تا با هر خطری روبرو شود در حالی که دخترشان مولی نیز در کنار آنها حضور دارد. و احتمالاً یک قاشق به دست می گیرد تا به حفر راهی برای جوجه ها کمک کند. مرغ های دیگر نقش‌های قابل‌توجهی را بر عهده می‌گیرند. نیک و فچر دو موش شرور از مهارت‌های قاچاق استفاده می‌کنند. فریزل تازه وارد که گروه را تکمیل می کند.

پوستر کاراکترهای Chicken Run 2

چه زمانی 2 Chicken Run اکران می شود؟

تا حدودی تکان دهنده است که ساخت دنباله Chicken Run با توجه به محبوبیت این فیلم در سراسر جهان، حتی در میان کاتالوگ های تحسین شده آردمن، اینقدر طول کشید. این فیلم همچنان با فروش 227.8 میلیون دلاری در باکس آفیس پرفروش‌ترین فیلم استاپ موشن تاریخ است. Dawn of the Nugget بدون تعداد زیادی از بازیگران اصلی صداپیشگی کار خود را ادامه خواهد داد. اما دارای دو گروه قدرتمندی است که در آن زکری لی وای از Shazam و تاندیو نیوتن از Westworld به ترتیب نقش راکی و جینجر را به عهده می گیرند.

رومش رانگاناتان و دنیل میس نیز در نقش نیک و فچر با دیوید بردلی که فاولر را پس از مرگ بنجامین ویترو به تصویر می‌کشد، بازی خواهند کرد. بابز اصلی (ایملدا استونتون)، بانتی (جین هوراکس) و مک (لین فرگوسن) همگی برای ماجراجویی جدید باز خواهند گشت. با این حال شخصیت‌های جدید نیز قدرت ستاره‌ای بیشتری را به همراه خواهند داشت. بلا رمزی دزد صحنه صداپیشگی مولی را به همراه نیک محمد در نقش دکتر فرای و جوزی سدویک-دیویس صداپیشگی Frizzle را بر عهده خواهد داشت.

Chicken Run: Dawn of the Nugget توسط کارگردان کهنه‌کار Aardman Sam Fell هدایت می‌شود. که از فیلم‌های او می توان به Flushed Away و Paranorman اشاره کرد. این فیلم به طور انحصاری در نتفلیکس در پاییز امسال نمایش داده می شود. در ادامه می توانید پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 را مشاهده نمایید.

پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2 پوستر کاراکترهای Chicken Run 2

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =