استقبال طرفداران از صحنه رقص M3GAN

شاید بیشترین صحبت‌ها از M3GAN  با توجه به تریلرها مربوط به صحنه رقص M3GAN باشد. M3GAN که به عنوان بهترین دوست برای بازی و مراقبت از صاحب 8 ساله‌اش برنامه‌ریزی شده است، یک عروسک قاتل است. اما این فیلم ترسناک توانسته نقدهای بسیار مثبتی را دریافت کند.

طرفداران به وضوح عاشق صحنه رقص M3GAN شدند(درست مانند چیزی که برای صحنه رقص ونزدی پیش آمد). زیرا در مدت بسیار کوتاه میم ها و GIF های زیادی از این سکانس منتشر شد که مردم در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک گذاشتند.

جرارد جانستون کارگردان در مصاحبه جدیدی از طریق TooFab می گوید که این رقص در فیلمنامه اصلی نبوده است. او گفت: “فقط سعی کردم این سکانس را داخل فیلم اضافه کنم. برای اینکه ببینم آیا کسی چیزی می گوید یا خیر. او احتمالاً انتظار داشت که رئیس استودیو صحنه را حذف کند.اما در نهایت برعکس این اتفاق رخ داد.”

جانستون توضیح می دهد: ” فکر می کنم همه آن را پذیرفتند.” ” در واقع این یکی از آن ایده‌هایی است که قبل از خواب به ذهنتان خطور می کند. فقط احساس می‌کردم این همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.”

او می‌افزاید: ” وقتی دارید چنین کاری را انجام می‌دهید. فقط امیدوار هستید که نتیجه بدهد. دیدن آن قبل از اکران فیلم آنقدر آرامش‌بخش است که حتی در تریلر هم مورد استقبال قرار گرفت.”

صحنه رقص M3GAN

M3GAN Dancing

آلیسون ویلیامز یکی از ستاره های فیلم نیز به صحنه رقص غیرعادی پرداخت. او اعتراف می کند که هنگام خواندن فیلمنامه در مورد رقص، تصور این صحنه برایش سخت بوده است. با این حال زمانی که ویلیامز این صحنه را دید گفت کاملاً درک می‌کند که چرا با مردم با آن ارتباط برقرار کرده اند.

پشت صحنه رقص M3GAN:

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =