بهترین فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

کریس ایوانز که به خاطر نقش‌های ابرقهرمانی‌اش در نقش‌های کاپیتان آمریکا و جانی استورم مشهور است، به مرد اکشن هالیوود تبدیل شد‌ه است. نه تنها این، بلکه او با بازی های درخشان در پروژه های دراماتیک مانند Gifted، Defending Jacob و Knives Out طرفداران را تحت تاثیر قرار داد. اما در میان تمام ژانرهای فیلم‌شناسی او، عاشقانه در میان بقیه برجسته است. ایوانز از رام کام های سرگرم کننده گر‌فته تا نمایش های جدی تر عاشقانه، با جذابیت و آسیب پذیری خود مخاطبان را مجذوب خود کرده است. از آنجایی که چند روزی است فیلم رام‌کام جدید او با نام Ghosted منتشر شد‌ه است، خوب است نگاهی به بهترین فیلم های عاشقانه کریس ایوانز بیندازیم.

8. Playing it Cool (2014)

Playing it Cool از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

یک فیلمنامه نویس در حال مبارزه (ایوانز) وظیفه دارد تا یک رام کام بنویسد. تنها مشکلش این است که نسبت به عشق بدبین است. این تا زمانی است که با او (میشل موناگان) آشنا می شود – و با او دوست می شود.

این اثر یک فیلم دل‌انگیز است. با پیوند عالی بین ایوانز و موناگان، این اثر یک رام کام سرگرم کننده و ساده برای تماشا است.

7. The Loss of a Tear Drop Diamond (2008)

The Loss of a Tear Drop Diamond از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

یک فرد اجتماعی سرکش (برایس دالاس هاوارد) به یک اسکورت برای مهم ترین اجتماعات جامعه بالا نیاز دارد و برای این امر یک کارمند از شرکت پدرش استخدام می کند. او به زودی عاشق این مرد می شود، اما وقتی متوجه می شود که گوشواره الماس ارزشمندش گم شده، همه چیز پیچیده می شود.

این داستان عاشقانه به عنوان یکی از مبهم‌ترین نقش‌های ایوانز، داستانی پیچیده و پر پیچ و خم دارد. اثری که مشاهده می کنید از بهترین فیلم های عاشقانه کریس ایوانز است.

6. The MCU (2011-2019)

The MCU از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

بین فیلم Captain America: The First Avenger تا Avengers: Endgame، کریس ایوانز معروف بود به اینکه استیو راجرز دنیای مارول را ایفا کند. برای تقریباً 10 سال، طرفداران شاهد شکست دادن شرورهای تشنه جنگ و دشمنان بین کهکشانی توسط او بودند و در نهایت هم با عشق از دست رفته خود به خوشبختی دست یافت. این یک راه زیبا برای پایان دادن به سفر قهرمان خود بود.

مطلب مرتبط: بهترین نقش‌های کریس ایوانز به جز کاپیتان آمریکا

با اینکه MCU واقعاً در ژانر عاشقانه طبقه بندی نمی شود، نمی توان انکار کرد که عشق رمانتیک چقدر در قوس شخصیتی استیو راجرز نقش مهمی دارد. مطمئناً او از زندگی مدرن خود در میان انتقام جویان راضی است. با این حال، این عشق او به پگی کارتر (هیلی آتول) است که او را قوی و ثابت نگه دا‌شته بود.

5. Not Another Teen Movie (2001)

Not Another Teen Movie از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

این فیلم با طنز و کمدی پرخاشگرانه‌اش فیلمی نیست که بتوانید با پدر و مادر تماشا کنید، اما این موضوع، عالی بود‌ن آن را انکار نمی کند. در واقع، این کمدی ترسناک است که این فیلم را بسیار دوست داشتنی می کند. ایوانز در این فیلم خوش می درخشد.

4. Scott Pilgrim vs. The World (2010)

Scott Pilgrim vs. The World از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

برای به دست آوردن قلب رامونا فلاورز (مری الیزابت وینستد)، اسکات پیلگریم (مایکل سرا) باید هفت اکسِ شرور خود را شکست دهد.

این اثر کلاسیک که به‌طور شگفت‌انگیزی دوست‌داشتنی است، یک فیلم عاشقانه غیر متعارف است که مملو از بازیگران فوق‌العاده و حتی نقش‌های نمادین‌تر است. این اثر از بهترین فیلم های عاشقانه کریس ایوانز است.

3. Before We Go (2014)

Before We Go از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

پس از یک برخورد تصادفی در گرند سنترال، دو غریبه در حالی که شب را در خیابان‌های نیویورک سپری می‌کنند، تبدیل به افراد مورد اعتماد یکدیگر می‌شوند.

ایوانز در اولین کارگردانی خود فیلمی عالی را ارائه می کند. این اثر یک داستان ساده است که واقعی، خام و تکان دهنده است. داستانی که پیچیدگی های عشق، زندگی و سرنوشت را برجسته می کند. چه اتفاقی می افتد وقتی با شخصی ملاقات می کنید که زندگی شما را برای همیشه تغییر می دهد؟ اگر نتوانید به سادگی با آنها به دنیای آرامش فرار کنید چه؟ به عنوان یک اثر شخصیت محور، هم ایوانز و هم آلیس ایو می درخشند.

2. The Nanny Diaries (2007)

The Nanny Diaries از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

آنی (اسکارلت جوهانسون)، فارغ‌التحصیل دانشگاهی بدون مسیر شغلی مشخص، تصمیم می‌گیرد به عنوان پرستار بچه برای یک خانواده مرفه – اما بسیار ناکارآمد – در منهتن کار کند. در طول راه، او باید بفهمد که چگونه با خواسته های زیاد آنها، یک عاشقانه نوپا و چیزهایی مانند آینده اش کنار بیاید.

قبل از اینکه ناتاشا رومانوف و استیو راجرز باشند، جوهانسون و ایوانز نقش همسایه‌هایی را بازی می‌کردند که در ساختمانی در سمت بالای خیابان ایست ساید زندگی می‌کردند و عاشقانه‌ی مخفیانه‌ای را آغاز می‌کردند. این اثر از بهترین فیلم های عاشقانه کریس ایوانز نام می گیرد.

1. What’s Your Number (2011)

What's Your Number از فیلم های عاشقانه کریس ایوانز

آلی (آنا فاریس) پس از خواندن یک مقاله شگفت‌انگیز در یک مجله زنان تصمیم می‌گیرد زندگی 19 شریک سابقش را بررسی کند تا ببیند شاید یکی از آن‌ها همسر واقعی او بوده یا خیر.

ایوانز همیشه جذاب بود‌ه است، اما به ویژه در این فیلم به عنوان همسایه ی گستاخ و جذاب خوش می‌درخشد. پیوند بین او و فاریس ملموس است زیرا آنها به زیبایی از یکدیگر به عنوان شرکای یکدیگر در سکانس های کمدی استفاده می کنند. این اثر فیلمی است که واقعاً مفهوم “آدم درست همان کسی است که بیخ گوش شماست” را کامل می کند.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =