کیلین مورفی برای بازی در نقش بتمن سه گانه شوالیه تاریکی تست داده بود

کیلین مورفی برای بازی در نقش بتمن

کیلین مورفی برای بازی در نقش بتمن در سه گانه کریستوفر نولان تست داده بود. کیلین می گوید از ابتدا می دانست که نقش بتمن برای او مناسب نیست. او قبل از اینکه به عنوان شخصیت شرور، مترسک انتخاب شود. برای تست لباس خفاشی را امتحان کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این بازیگر 47 ساله نقش یک مترسک شرور روان پریش را در مقابل کریستین بیل در نقش بروس وین بازی کرد. اما کیلین مورفی برای بازی در نقش بتمن تست داده بود و طرفداران در مستندی درباره سه گانه بتمن نولان دیدند که نسخه او از بتمن چگونه خواهد بود.

کیلین مورفی برای بازی در نقش بتمن

نظر کیلین در مورد نقش بتمن

مورفی دوشنبه با حضور در پادکست “WTF گفت که انتخاب او برای این نقش اشتباه است. او ادامه داد: “بنابراین، 20 سال پیش بود. ما اینجا در لس آنجلس با هم آشنا شدیم. او به دلایلی از من می خواست برای بتمن تست بدم. اما نولان چیزی در من دید و من را به عنوان مترسک انتخاب کرد.”

مورفی گفت که در حالی که می‌دانست شخص مناسبی برای ایفای نقش یک میلیاردر هوشیار نیست، فقط از این فرصت برای پوشیدن لباس بتمن و تست بازیگری برای نولان لذت می‌برد. “این درست نبود. درست نبود. این را تصور کنید، من یک کت و شلوار، یک لباس بتمن، در قسمت Warners را امتحان می کنم، و یک تست صفحه نمایش برای کریستوفر نولان انجام می دهم. این تمام انتظارات من بود.

این بازیگر همچنین از بیل برای بازی در نقش بروس وین در سه گانه «شوالیه تاریکی» تمجید کرد و افزود: او خودش را به این نقش تبدیل کرد و بارها این کار را انجام داده است. فکر می کنم او آن نقش را به عنوان بتمن تعریف کرد.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =