اولین تصاویر سریال Citadel با بازی پریانکا چوپرا منتشر شد

اولین تصاویر سریال Citadel

مجموعه جدیدی از اولین تصاویر سریال Citadel منتشر شده است که بینندگان را به دنیای پروژه ساخته شده توسط پاتریک موران و آنتونی و جو روسو می برد. پس از چند تغییر پرسنل و کاهش بودجه در نهایت همه چیز در حال اجراست. تمام کارها به بهترین شکل ممکن پیش می رود.

سیتادل که ترکیبی از ژانرها علمی تخیلی، درام جاسوسی و هیجان انگیز است. ریچارد مدن را در نقش مامور میسون کین، پریانکا چوپرا جوناس در نقش مامور نادیا سینگ و استنلی توچی را به عنوان مامور سابق برنارد اورلیک به تصویر کشیده است.

.

اخبار مرتبط: تریلر سریال Citadel

اولین تصاویر سریال Citadel

داستان سریال

این سریال عمدتاً حول محور ماموران کین و سینگ است که سعی می‌کنند خاطرات خود را پس از نابودی سازمان جاسوسی‌شان، سیتادل جمع کنند. گروهی که هیچ رابطه یا وفاداری با هیچ کشوری ندارند. پرایم ویدیو با امید به تصاحب جهانی، برنامه‌ریزی می‌کند تا این سریال انگلیسی زبان نقطه‌ی پرشی برای مجموعه‌ای از اسپین‌آف‌ها باشد که شخصیت‌های مختلف از مکان‌هایی مانند آلپ ایتالیا تا هند رازهای سیتادل را درگیر می‌کنند.

اولین تصاویر سریال Citadel در درجه اول مدن و چوپرا را به همراه چند شخصیت دیگر نشان می‌دهند. مشخص است که مامور کین و مامور سینگ درگیر یک رابطه عاشقانه در محل کار هستند (یا بودند). نمای دیگر به جنبه رمز و راز خط داستانس سریال اشاره دارد. در ادامه این دو نفر با متحد می شوند تا برای رویارویی با دشمنان داستان را پیش ببرند.

همچنین برنارد اورلیک ایجنت سابق توچی که مطمئناً همه چیز را در سریال متزلزل خواهد کرد، حضور دارد. یکی از عکس ها اورلیک و کین را نشان می دهد که به یکدیگر خیره شده‌اند. اما تصویری دیگر افسر سابق اطلاعاتی را می بینیم که اسلحه را به صورت یک شخص نشانه گرفته است. در نهایت، عکسی از شخصیت مرموز اما بی‌تجربه Manville، Dahlia Archer زنی خوش‌پوش را به تصویر می‌کشد.

در ادامه می توانید عکس های بیشتری را مشاهده نمایید.

اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel اولین تصاویر سریال Citadel

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 4 =