اولین تصاویر از The Boy and the Heron آخرین انیمه میازاکی

اولین تصاویر از « The Boy and the Heron » که آخرین انیمیشن هایائو میازاکی است منتشر شد . این انیمیشن انیمه فانتزی حماسی قرار است در 7 سپتامبر اکران شود.

اولی تصاویر The Boy and the Heron

میازاکی نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده داشت و اولین فیلم بلند این فیلمساز تحسین شده پس از 10 سال بود. در حالی که چندین کار دیگر از استودیو جیبلی که میازاکی یکی از بنیانگذاران آن بود، در TIFF به نمایش درآمده بود. از جمله « The Red Turtle » در سال 2016 و « Spirited Away» در سال ۲۰۰۲. اما در حال حاضر این اولین بار است که یک فیلم ژاپنی یا یک فیلم انیمیشن به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره انتخاب می‌شود.

اولین تصاویر از The Boy and the Heron

داستان انیمیشن

«پسر و حواصیل» در اوایل سال جاری در ژاپن اکران شد. جایی که در آخر هفته افتتاحیه ۱۳.۲ میلیون دلار درآمد داشت تا به بزرگترین اولین نمایش در تاریخ استودیو جیبلی تبدیل شود. این شرکت جسورانه فیلم را بدون هیچ گونه تبلیغات و بازاریابی اکران کرد. به طوری که مخاطبان بدون هیچ چشم داشتی توانستند پیچ و خم های داستان را کشف کنند.

از آن زمان، فاش شد که انیمیشن داستان پسری به نام ماهیتو ماکی را دنبال می کند که یک برج متروکه را در شهر جدیدش کشف می کند و با یک حواصیل خاکستری سخنگو وارد دنیایی خارق العاده می شود.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =