تریلر سریال Command Z اثری از استیون سودربرگ

تریلر سریال Command Z

تریلر سریال Command Z منتشر شد. استیون سودربرگ روز جمعه از اولین تریلر Command Z، یک مجموعه علمی تخیلی کمدی که قبلا با نام The Pendulum Project شناخته می‌شد، رونمایی کرد. که در تاریخ 17 ژوئیه برای شرکت سازنده او، Extension 765، تنها برای پخش در سایت در دسترس خواهد بود. این سریال 8 قسمت دارد.

این تریلر با یک پیام وبلاگی خطاب به “765rs” توسط نماینده احتمالی خیالی سودربرگ به نام فابریزیا دل دونگو دارد که نامش شباهت زیادی به شخصیتی در رمان فرانسوی قرن نوزدهم The Charterhouse of Parma دارد.

سریال بر روی وب سایت او Extension765.com منتشر می شود. این سریال که حدود 90 دقیقه طول می کشد. داستان سه نفر (جی جی مالی، روی وود، جونیور و کلوئی رادکلیف) را در آینده ای نه چندان دور دنبال می کند. این سه نفر که در اتاقی تاریک گیر کرده‌اند و همگی لباس‌های آبی به تن دارند. توسط هوش مصنوعی میلیاردر متوفی کرنینگ فیلتی (سرا) احضار می‌شوند تا پروژه‌ای را آغاز کنند . و سایر غول های صنعت را تحت تأثیر قرار دهند تا تصمیمات سرنوشت ساز جهان را نگیرند.

 

داستان سریال

با دانشمندی بی‌جسم (مایکل سرا) آشنا می‌شویم که روی یک صفحه نمایش ظاهر می‌شود و به سه نفر از کارمندان مأموریتی در زمان و مکان می دهد که به زودی انجام خواهند شد. به نظر می رسد یک کرم چاله از طریق ماشین لباسشویی ایجاد می شود.

تریلر سریال Command Z :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =