اولین پوستر فیلم The Marvels؛ تعویق سه ماه در اکران فیلم

مارول استودیوز با انتشار اولین پوستر فیلم The Marvels خبر تاخیر سه ماه در اکران فیلم را اعلام کرد. نمایش Marvels از 28 ژوئیه 2023 به 10 نوامبر 2023 به تعویق انداخته است. مارول برای کمک به تحمل این انتظار، اولین پوستر فیلم The Marvels را با کارول دنورز بری لارسون، کامالا خان با بازی ایمان ولانی و مونیکا با بازی تیونا پریس را منتشر کرده است.

پوستری که قهرمانان مارول را در یک خط به سمت ستاره ها نشان می دهد. عبارت “بالاتر. بیشتر. سریعتر. با هم” را نشان می دهد.

برای کسانی که امیدوار بودند در ۲۸ ژوئیه به سینماها بروند. دیزنی با فیلم لایو اکشن عمارت جن زده خود با بازی جیمی لی کرتیس، اوون ویلسون، دنی دویتو و غیره این جایگاه را پر کرده است. این فیلم در ابتدا قرار بود در 11 آگوست 2023 اکران شود.

اولین پوستر فیلم The Marvels

فیلم The Marvels

ما اطلاعات زیادی در مورد The Marvels نداریم. اما می دانیم که این موضوع پس از وقایع مجموعه Disney+Ms. Marvel رخ می دهد. جایی که کامالا و کارول جای خود را با هم عوض کردند. اما مشکل این است که این یک شوک برای هر دوی آنها بود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اولین تریلر فیلم The Marvels پشت درهای بسته در D23 2022 فاش شد و بیشتر آن در ایستگاه فضایی SABER، جایی که نیک فیوری در آن حضور دارد، پخش شد. این فیلم بیشتر درهم تنیدگی قدرت کارول و کامالا را نشان می‌دهد.

این تاخیر همچنین به دنبال گزارشی است مبنی بر اینکه مارول به طور بالقوه روی تعداد پروژه هایی که می خواهد در یک سال منتشر کند، تمرکز می کند. با این حال این گزارش نشان داد که مارول بیشتر بر روی سریال ها مترکز شده است. مانند فصل دوم Loki و Secret Invasion که پخش آنها در سال 2023 حتمی باشد.

انتظار برای فیلم بعدی MCU نیز چندان دور نیست. چون Guardians of the Galaxy Vol. 3 در تاریخ 5 مه 2023 راهی سینماها خواهد شد.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 10 =