پروژه لایو اکشن Cyberpunk 2077 در حال ساخت است

لایو اکشن Cyberpunk 2077

سی‌دی پراجکت رد سازنده بازی‌های ویدیویی پنجشنبه اعلام کرد که پروژه لایو اکشن Cyberpunk 2077 در حال ساخت است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 جزئیات کمی در مورد لایو اکشن Cyberpunk 2077 فاش شده است. حتی مشخص نیست این پروژه به صورت فیلم سینمایی است و یا یک سریال. اما این پروژه با محتوای Anonymous ساخته خواهد شد. شرکت رسانه ای که پشت برنامه هایی مانند “True Detective” و “Mr. Robot» و فیلم هایی مانند «The Revenant» و «Spotlight» است.

CD Projekt Red توسعه‌دهنده Cyberpunk 2077 و مجموعه بازی‌های ویدیویی محبوب Witcher، با Garret Kemble، رئیس تلویزیون استودیوی محتوای Anonymous، مدیر توسعه Ryan Schwartz و مدیر ارشد خلاقیت David Levine در پروژه Cyberpunk 2077 همکاری می‌کند. این تیم جستجوی فیلمنامه نویسی را برای داستان کاملاً جدید در دنیای Cyberpunk 2077 آغاز کرده است.

لایو اکشن Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

تاکنون 25 میلیون نسخه از Cyberpunk 2077 فروخته شده است. این بازی به خاطر دنیای باز عظیم، گیم‌پلی پر اکشن و داستان پیچیده‌ای که بر اساس انتخاب بازیکنان تغییر می‌کند، مورد ستایش قرار گرفته است. مانند اینکه با توجه به نوع ماموریت و انتخاب سلاح گیم پلی تغییر می کند. داستان بازی در شهر شب می‌گذرد. یک مرکز فناوری آینده‌نگر که توسط شرکت‌های بزرگ و باندهای توسعه‌یافته رباتیک اداره می‌شود.

بازی Cyberpunk 2077 همچنین دارای قدرت ستاره‌های هالیوودی است و کیانو ریوز نقش یک شخصیت اصلی به نام جانی سیلورهند را بازی می‌کند. یک نسخه الحاقی با عنوان Phantom Liberty که ادریس البا را به نمایش می گذارد، هفته گذشته منتشر شد و تاکنون 3 میلیون نسخه فروخته است.

 نتفلیکس همچنین یک مجموعه انیمیشنی بر اساس این بازی با عنوان «Cyberpunk: Edgerunners» منتشر کرد. دیگر سری بازی های ویدیویی محبوب CD Projekt Red، The Witcher، در حال حاضر یک برنامه زنده اکشن محبوب در نتفلیکس دارند که برای فصل چهارم تمدید شده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =