دیوید دستمالچیان در نقش شخصیت شرور در فیلم جیمز باند ظاهر می شود؟

دیوید دستمالچیان در نقش شخصیت شرور

دیوید دستمالچیان در نقش شخصیت شرور به نظر ایده جذابی می آید آن هم در فیلم های جیمز باند. این در واقع از خواسته های بسیار بزرگ این بازیگر است که به تازگی ان را مطرح کرده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 دستمالچیان با حضور در فیلم هایی مانند Ant-Man and the Wasp: Quantumania، The Boogeyman، Oppenheimer، و اخیراً آخرین سفر دمتر، سالی قدرتمند را پشت سر گذاشت. دستمالچیان با حضور در فرنچایزهای زیادی مانند دنیای سینمایی مارول، دنیای توسعه یافته دی سی و سه گانه شوالیه تاریکی بتمن کریستوفر نولان درخشید. و حال امیدوار است فرنچایز دیگری را به کارنامه کاری خود اضافه کند.

دیوید دستمالچیان در نقش شخصیت شرور

دستمالچیان گفت: :وقتی می‌گویم که می‌توانم شخصیت شرور جدیدی را برای ۰۰۷ ارائه دهم، به من اعتماد کنید. این شخصیت به گونه ای خواهد بود که تاکنون مانند آن را ندیده اید. فکر می‌کنم کسی مثل من بتواند باند را مجبور کند که از حداکثر توانایی هایش استفاده کند. و من دوست دارم این کار را انجام دهم. به قدری برا این کار هیجان زده بودم که نتوانستم صبر کنم تا آنها این درخواست را مطرح کنند. خودم این کار را انجام دادم. امیدوارم که آنها درخواست من را قبول کنند تا بتوانم توانایی خود را در فیلم های جیمز باند به نمایش بگذارم و چالش های واقعی و هیجان انگیز پیش روی جیمز باند قرار دهم.”

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 12 =