انتخاب Halia Abdel-Meguid برای ساخت لایو اکشن Death Not

Halia Abdel-Meguid

Halia Abdel-Meguid برای نویسندگی و تهیه کنندگی Death Note انتخاب شده است. یک سریال لایو اکشن اقتباسی از مجموعه مانگا و انیمه ژاپنی که در اصل توسط تسوگومی اوهبا نوشته شده و توسط تاکشی اوباتا تصویرگری شده در نتفلیکس در دست ساخت است. طبق اخبار تلویزیون مووی 21 سریال Death Note یکی از پروژه‌هایی است که در جدول توسعه Upside Down، شرکت تولیدی تازه راه‌اندازی شده مت و راس دافر خالقان Stranger Things، تحت نظارت Netflix هستند.

یکی از طرفداران قدیمی مجموعه مانگا و انیمه، Halia که ژاپنی صحبت می کند و قبلاً در توکیو زندگی کرده است. با همکاری با Duffers در پروژه توسعه Upside Down Pictures دیگر برای نتفلیکس وظیفه ساخت Death Note را بر عهده می گیرد. او مشاور نویسندگی اقتباس سریالی آنها از رمان طلسم اثر استیون کینگ و پیتر استراوب است.

Halia Abdel-Meguid

داستان دفترچه مرگ

یادداشت مرگ اصلی بر روی نوجوانی باهوش تمرکز دارد که یک دفترچه یادداشت مشکی مرموز را کشف می کند که به او قدرت ماوراء طبیعی برای کنترل زندگی و مرگ می دهد. او می تواند با نوشتن نام یک شخص در کتاب افراد را نابود کند. این نوجوان در حالی که تصمیم می گیرد دنیا را از افراد شرور و خبیث پاک کند. به مشکلاتی برخورد می کند زیرا یک تیم مجری قانون تلاش می کند او را متوقف کند. نتفلیکس در سال 2017 یک فیلم اقتباسی ساخت. اما این سریال برداشتی کاملاً جدید از داستان اصلی خواهد بود.

چندین تهیه کننده فیلم 2017 نیز به این مجموعه پیوسته اند: دن لین و روی لی به عنوان تهیه کنندگان اجرایی و جاناتان ایریش و میری یون  به عنوان تهیه کنندگان مشترک اجرایی.

Halia همچنین در مورد اقتباس آینده هولو از شیطان در شهر سفید نوشت. او قبل از اینکه به فیلمنامه نویسی روی آورد. در سال 2018 از AFI فارغ التحصیل شد و به عنوان بازیگر و نوازنده در لندن کار خود را شروع کرد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =