جنیفر لوپز با شعری از مولانا خبر ساز شد!

جنیفر لوپز روز گذشته با این مصرع از مولانا رویِ پیرهنش، تیتر برخی نشریه ها شد. گفته شد. این مصرع را برای ابراز عشق، به بن افلک روی پیراهنش چاپ کرده است.

خواننده 54 ساله روز چهارشنبه پس از جشن تولد. 51 سالگی همسرش بن افلک در بورلی هیلز دیده شد.

لوپز با مدل موی بند، تی‌شرت سفیدی که روی آن نوشته شده بود. «تو جانِ جانِ جهانی و نام تو عشق است…» اثر مولوی شاعر ایرانی در فضای مجازی و خبرگزاری ها خبرساز شد.

جنیفر لوپز مولانا
تو جانِ جانِ جهانی و نام تو عشق است…

لوپز شلواری مشکی و ایر جردن، عینک آفتابی مشکی و یک کیف بزرگ و رنگارنگ به همراه داشت.

جنیفر لوپز مصرع مولانا را به بن افلک تقدیم کرد.

افلک و لوپز – که اولین سالگرد ازدواج خود را در ماه ژوئیه جشن گرفتند – در اوایل این ماه با روحیه ای عالی از فروشگاه فلایینگ پوینت سرف و اسکیت در ساوت همپتون نیویورک خارج شدند. یک منبع در آن زمان به PEOPLE گفت. ین افلک پیراهنی به تن داشت که روی آن نوشته بود: «دوباره سکسی از خواب بیدار شدم».

این منبع افزود: “آنها با کارکنان بسیار دوستانه بودند و هر دو در آن بعد از ظهر بسیار خوشحال بودند.” پس از خروج، لبخند زدند و برای ادامه روز در پیاده رو راه افتادند. و حرکت امروز لوپز پاسخ به بن افلک بوده است.

منبع می گوید: بن افلک در حالی که 51 ساله می شود “خوشحال و در حال رشد” است لوپز همچنین در ماه جولای تولد 54 سالگی خود را جشن گرفت و افلک یک مهمانی را برای او در خانه خود برگزار کرد.

“از همه شما برای تولد عشقم متشکرم. لوپز در آن زمان در خبرنامه خود در JLo نوشت. «بن میزبان آن در خانه جدید ما با نزدیکترین خانواده و دوستانمان بود. همه بچه ها آنجا بودند، یک روز فوق العاده پر از آفتاب بود و برای یک مهمانی استخر عالی بود.

منبع Pepole

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =