تریلر فیلم 2023 Death’s Roulette بازی مرگ و زندگی

تریلر فیلم 2023 Death’s Roulette

تریلر فیلم 2023 Death’s Roulette منتشر شد. کارگردان این فیلم Manolo Cardona است. رولت مرگ (Uno Para Morir) با یک داستان آشنا شروع می شود. گروهی از غریبه ها از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که توسط یک فرد ناشناس ربوده شده و به مکانی مجلل و نامعلوم به دلیل نامعلومی آورده شده اند.

در میان این افراد پلیسی به نام سیمون است. آرماندو که یک جراح است و مهمانداری به نام ترزا و خوزه بازنشسته حضور دارند. تنها کسانی که ارتباط آشکاری با هم دارند سه عضو یک خانواده هستند. تاجر ثروتمند استبان، همسرش مارتا و دخترشان لوپه وکیل حقوق بشر.

همه خودشان را معرفی می کنند. حدس و گمان هایی در مورد اینکه چرا اینجا هستند وجود دارد و سپس صدایی به آنها می گوید که اینجا هستند تا یک بازی انجام دهند. قوانین ساده هستند. آنها یک ساعت فرصت دارند تا تصمیم بگیرند که کدام یک از آنها بمیرد. آن شخص باید با کشته شدن موافقت کند. اما نمی تواند خودش داوطلب شود. اگر آنها بازی نکنند یا از انتخاب خودداری کنند. همه می میرند.

داستان فیلم کمی آشنا به نظر می رسد. مانند سریال اسکویید گیم یا آلیس در سرزمین مرزی.Saw و یا Cube داستان مشابهی با این فیلم دارند.

فیلم Death’s Roulette در تاریخ 5 می 2023 اکران محدودی داشت. و قرار است در 29 می در استریم منتشر شود.

تریلر فیلم 2023 Death’s Roulette :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =