درو بریمور ویدیوی عذرخواهی برای شکستن قوانین اعتصاب را حذف کرد

درو بریمور ویدیوی عذرخواهی

درو بریمور ویدیوی عذرخواهی که برای شکستن قوانین اعتصاب پست کرده بود را حذف کرد. او حتی پست اصلی خود را که برای شروع تولید برنامه خودش «شوی درو بریمور»  ارسال کرده بود را نیز حذف کرده است. درو بریمور ویدیوی عذرخواهی را در پس اعلام از سرگیری تولید برنامه گفتگوی خود در بحبوحه اعتصاب نویسندگان ارسال کرده بود. اوایل این هفته درو فاش کرد که تولید فصل چهارم«شوی درو بریمور»  این هفته آغاز می شود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 پس از اعلام این موضوع بریمور با واکنش شدیدی مواجه شد. زیرا برنامه گفتگو محور او در اعتصابات جاری هالیوود توسط انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) تعطیل شده بود. روز جمعه (15 سپتامبر) این بازیگر 48 ساله در ویدئویی در اینستاگرام پستی ارسال کرد با گریه گفت: که مسئولیت کامل شکستن قوانین اعتصابات را من به عهده می گیرم”.

درو بریمور ویدیوی عذرخواهی

حذف ویدیو

با این حال درو بریمور ویدیوی عذرخواهی به همراه پست اصلی او که اعلام کرد فیلمبرداری از سر گرفته می شود، از صفحه اش حذف کرد. در ویدیوی اصلی بریمور به دنبال‌کنندگانش گفت: «من معتقدم در این لحظه هیچ کاری نمی‌توانم انجام دهم یا بگویم تا مشکلی که ایجاد کردم را درست کنم. من می دانم که برای جبران این اشتباهم هیچ کاری نمی توانم انجام دهم. من کاملا این را قبول دارم و درک می کنم.»

او ادامه داد: من فراز و نشیب های زیادی را در زندگی ام پشت سر گذاشته ام و این یکی از آنهاست. من عمیقا از نویسندگان عذرخواهی می کنم. من عمیقا از اتحادیه ها عذرخواهی می کنم.

بریمور اذعان کرد که بسیاری از مردم تعجب کرده بودند که چرا او با از سرگیری تولید نمایش خود از خط معترضان عبور کرده است. او مدعی شد: “ما قوانین را زیر پا نمی گذاریم و از آنها پیروی می کنیم.”

درو بریمور ویدیوی عذرخواهی

شروع ساخت برنامه

از زمانی که بریمور اعلام کرد که برنامه خود را از سر خواهد گرفت. اعضای WGA شروع به تجمع در خارج از استودیوی تولید نیویورک او کردند. در میان کسانی که از تصمیم او انتقاد می کردند، نویسنده همکار برنامه او است که گفت بریمور با از سرگیری برنامه خود “اعتصاب را طولانی تر می کند”.

نویسنده گفت: “من شخصاً درک می کنم که هر کسی باید بهترین تصمیم را برای خود بگیرد.” می‌دانم که این نمایش صدها خدمه دارد که باید دستمزد دریافت کنند. و من این دیدگاه را درک می‌کنم که بریمور می‌خواهد از بازیگران، خدمه و کارمندان شما محافظت کند. ما در کنار همه کارگران و اتحادیه‌های کارگری در سراسر جهان ایستاده‌ایم. زیرا این روش کار می‌کند.

WGA از ماه می اعتصاب کرده است. از جمله خواسته‌های اصلی اتحادیه‌ها می‌توان به افزایش دستمزد و اطمینان از عدم تسلط بر مشاغل توسط هوش مصنوعی (AI) اشاره کرد.

منبع Independent

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =