سریال Elite برای فصل هشتم تمدید شد

سریال Elite برای فصل هشتم

نتفلیکس تایید کرد که سریال Elite برای فصل هشتم تمدید شد. این سریال مهیج حول روابط بین سه دانش‌آموز طبقه کارگر ثبت‌نام شده در مدرسه‌ای معتبر پیش می رود. این دانش آموزان از طریق یک برنامه بورسیه تحصیلی وارد این مدرسه شده اند. سریال Elite از سال 2018 در حال پخش است. پخش فصل 7 Elite در تاریخ 20 اکتبر آغاز می‌شود. در واقع قبل از پخش فصل هفتم این سریال برای فصل هشتم تمدید شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال Elite برای فصل هشتم تمدید شد و انتظار می رود تولید فصل 8 Elite در ماه آگوست آغاز شود. مینا الحمانی نقش نادیا را دوباره ایفا خواهد کرد. نادیا یکی از سه دانشجوی انتقالی است که در سه فصل ظاهر شد. بازیگران جدید آنه روت و نونو گالگو به او خواهند پیوست. در حال حاضر مشخص نیست الحمانی در چند قسمت حضور خواهد داشت.

سریال Elite برای فصل هشتم

داستان نادیا در فصل هفتم

نادیا دختر مهاجران فلسطینی عمیقاً به ارزش‌های مذهبی و شخصی خود اعتقاد دارد. یک خط داستانی کلیدی شامل ممنوعیت نادیا از پوشیدن حجاب در مدرسه وجود داشت. در پایان فصل سوم Elite نادیا به همراه دوستش لو به نیویورک می‌روند تا به دانشگاه بروند. اما داستان عاشقانه‌اش به همین جا ختم نشد.

تنش رابطه میان نادیا با گوزمان به رابطه آنها پایان داد. این منجر به جدایی این دو نفر در اوایل فصل 4 الیت شد و گوزمان در پایان همان فصل از سریال خارج شد. با توجه به اینکه این سریال در رده سنی نوجوانان ساخته شده داستان های عاشقانه و پرحادثه بسیاری در آن رخ داده است.

مینا الحمانی تنها بازیگری نیست که به این سریال بازگشته است. عمر آیوسو که نقش برادر نادیا را در پنج فصل اول بازی کرد، در فصل هفتم حضور خواهد داشت.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =