مراحل تولید فصل دوم سریال ونزدی در  بهار 2024 آغاز خواهد شد

فصل دوم سریال ونزدی

گفته می شود که فیلمبرداری فصل دوم سریال ونزدی قرار است در ماه آوریل آغاز شود. همچنین لوکیشن فیلمبرداری از رومانی به ایرلند منتقل خواهد شد.

فصل اول هشت قسمتی ونزدی که در ابتدا در نوامبر گذشته در نتفلیکس پخش شد. از سپتامبر 2021 تا مارس 2022 در رومانی فیلمبرداری شد. پس از شکستن چندین رکورد سریال استریم، از جمله بیشترین ساعت بازدید برای یک سریال انگلیسی زبان در هفته اول آن با بیش از 341 میلیون ساعت برای فصل دوم در ژانویه تمدید شد. اما با شروع اعتصابات مراحل تولید فصل دوم سریال ونزدی به تعویق افتاد که در نهایت گفته می شود در سال 2024 از سر گرفته خواهد شد.

فصل دوم سریال ونزدی

داستان ونزدی به دنبال جنا اورتگا در نقش شخصیت اصلی “خانواده آدامز” است که در آکادمی Nevermore ثبت نام می کند. طبق توضیحات رسمی فصل اول او تلاش می کند تا بر توانایی های روانی در حال ظهور خود مسلط شود. نقشه های هیولایی قاتل را که شهر محلی را به وحشت انداخته است خنثی کند. و راز ماوراء طبیعی را که 25 سال پیش پدر و مادرش را درگیر کرده بود، حل کند. همه اینها در حالی ست که او مشغول بررسی و جستجوی روابط جدید و بسیار پیچیده در اکادمی Nevermore است.

همراه با اورتگا بازیگران فصل اول شامل گوندولین کریستی، جیمی مک شین، پرسی هاینس وایت، هانتر دوهان، اما مایرز، جوی ساندی، نائومی جی اوگاوا، موسا مصطفی، جورجی فارمر، ریکی لیندهوم و کریستینا ریچی بودند. کاترین زتا جونز همچنین در نقش مورتیشیا آدامز در کنار لوئیس گوزمن در نقش گومز و آیزاک اوردونز در نقش پاگزلی ظاهر شد.

تیم برتون کارگردانی چهار قسمت اول بود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =