دومین تریلر سریال Fatal Attraction عاشقانه ای مرگبار

دومین تریلر سریال Fatal Attraction

دومین تریلر سریال Fatal Attraction منتشر شد. جاذبه مرگبار (Fatal Attraction) یک مینی سریال هیجان انگیز روانشناختی وابسته به عشق آمریکایی است. که توسط الکساندرا کانینگهام و کوین جی هاینز بر اساس فیلمی به همین نام در سال 1987 نوشته جیمز دیرن ساخته شده است. 

این سریال قرار است در ۳۰ آوریل ۲۰۲۳ در پارامونت پلاس پخش شود. از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند. می توان اشاره کرد به: «لیزی کاپلان»، «جاشوا جکسون»، «آماندا پیت»، «توبی هاس»، «رنو ویلسون» و «برایان گودمن».

از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «لیزی کاپلان»، «جاشوا جکسون»، «آماندا پیت»، «توبی هاس»، «رنو ویلسون» و «برایان گودمن».

فیلم اصلی را می توان یکی از موفق ترین فیلم های سینما دانست، این فیلم با بودجه ای ۱۴ میلیون دلاری ساخته شد و موفق شد فروش فوق العاده ۳۲۰ میلیون دلاری را تجربه کند و همچنین این فیلم توانست جوایز زیادی را به دست بیاورد و در رشته های اصلی اسکار نامزد دریافت جایزه شود.

اخبار مرتبط: اولین تریلر سریال Fatal Attraction
 .

داستان سریال

این سریال داستان رابطه یک زن با مردی متاهل را روایت می کند. مرد می خواهد به این رابطه پایان دهد. اما زن اجازه این کار را به مرد نمی دهد و بعد از این اتفاقاتی ناآرام شروع به رخ دادن می کنند.

این سریال درام و هیجان انگیز قرار است پخش خودش را در تاریخ ۳۰ آپریل سال ۲۰۲۳ آغاز کند.

دومین تریلر سریال Fatal Attraction :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =